PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8248}

Oblężenie

Sharpe's Siege
7,7 889
ocen
7,7 10 1 889
Oblężenie
powrót do forum filmu Oblężenie

wszystko jest wyważone - humor, akcja, gadanie itp. Bardzo dobry i mozna ogladać wiele razy.

drenz

Myślałem, że obejrzałem każdy film z lat 90'tych a okazuje się że nie mam zielonego pojęcia kim był Sharp ;) A najfajniejsze jest to, że te filmy są w 99% w moim guście. Nie wiem co mam o tym myśleć. Żart, błąd filmwebu, a może moje dyletanctwo bo te filmy są naprawdę dobre?

ocenił(a) film na 10
vicovaro25

nadrabiaj szybko całą serie,tak to jest że bardzo dobre filmy są na ogół niezauważane i mało promowane

użytkownik usunięty
CelineMarie

Sharpe! właśnie przed chwilą obejrzałem, ten oto epizod, super.

ocenił(a) film na 7
drenz

No można powiedzieć, że wszystko jest rzeczywiście wyważone, bo i Francuzi przynajmniej nie giną setkami bez powodu, jest i zły Anglik(choć należałoby raczej powiedzieć - naiwny), Są dwie ładne kobitki, tylko ta francuska ma nie po kolei w głowie. Jedyne czego tu zabrakło to cycków, ale to jest film przygodowy o niezwyciężonym pułkowniku, można mu ten niewielki defekt wybaczyć :)

drenz

Film polecił mi filmweb jak że według niego pasuje do mojego gustu. Tak więc chciałabym go zacząć oglądać ale nie mam pojęcia w jakiej kolejności. Który z nich jest pierwszy?

Selene91

Strzelcy Sharpe'a z 1993 roku jest pierwszy. Potem kontynuacją jest Orzeł Sharpe'a. Później to już możesz oglądać wg lat produkcji. Jest to typowa produkcja telewizyjna. Dziś już trąci myszką, ale niektóre epizody nadal ogląda się świetnie.

drenz

Bond z Connerym też stary, a mimo to go uwielbiam. Damy radę:)

ocenił(a) film na 9
drenz

Dokładnie tak, jak do tej pory najlepszy film z serii o Sharpe'ie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones