PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790925}

Oblicze mroku

Look Away
5,5 15 371
ocen
5,5 10 1 15371
2,7 3
oceny krytyków
Oblicze mroku
powrót do forum filmu Oblicze mroku

Film dziwny.
Zero strasznych wątków.
Mylący jest tylko gatunek, bo według mnie to nie jest thriller, a tym bardziej horror (jak piszą na stronie Cinema City).
Także zakończenie słabe.
Mogłoby być inaczej zrobione tak aby nie było niedostytu.

ocenił(a) film na 7
InnaKobieta

Jeśli ani thiller, ani horror to co? Komedia?

Keberatan

Oglądałam bardzo dużo horrorów, więc dla mnie to bardziej dramat

ocenił(a) film na 7
InnaKobieta

Gatunek filmu nie zmienia się w zależności od doświadczenia oglądającego, skąd ten pomysł? :D Są tu elementy dramatu, to prawda, ale głównie jednak jest to horror. Fabuła zawiera elementy nadprzyrodzone (czy istnieją, czy są tylko w głowie bohaterki to można by polemizować, ale na "pierwszy rzut oka" są widoczne), a także spełnia kryteria wywołując u widza "klimat grozy, niepokoju lub obrzydzenia i szoku". Podobnie jak "Sierota", "Oblicze mroku" balansuje na granicy gatunków. Drugi z wymienionych przechyla się jednak bardziej w stronę horroru i dramatu niż thillera.

Keberatan

Dla mnie to nie był horror. Jeśli ten film jest takim gatunkiem, to niech sobie będzie. Takie jest jedynie moje zdanie. Horror jest po to żeby się bać, a w tym filmie mi tego zabrało. W dzisiejszych czasach ciężko o dobry horror. :)

InnaKobieta

fakt bardziej dramat, film odzwierciedlal to co czulem przez cale zycie. fantastycznie bylo odczuc ze jestem tam ktos ktose z tym poradzil nawet mordujac rodzicow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones