PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788334}

Obrazy bez autora

Werk ohne Autor
7,1 2 928
ocen
7,1 10 1 2928
5,5 13
ocen krytyków
Obrazy bez autora
powrót do forum filmu Obrazy bez autora

Niezwykły

użytkownik usunięty

Polecam wszystkim. Nie umiem ubrać tego, co czuję w słowa, wiem jedynie, że ten obraz poruszył mnie mocnoej niż cokolwiek oglądanego do tej pory. Jestem głeboko, głęboko poruszona.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się. Doskonały film. Hipnotyzuje. Jest w nim wszystko, co kocham w kinie - ciekawa i poruszająca historia, przyczynek do refleksji nad światem i sztuką. Cudo.

użytkownik usunięty
Agatonik

O, rzadko się zdarza dostać odpowiedź, gdy akurat jest się online. :) Ja może dodam jeszcze, że cieszę się iż oglądałam film w domowym zaciszu. Były takie dwa momenty, gdy musiałam przerwać oglądanie, by poradzić sobie jakoś ze swoimi emocjami. Dawno nie widziałam czegoś, co tak by mnie zachwyciło, ale i tak głęboko weszło we mnie... To znaczy: film dotknął we mnie bardzo intymnych przestrzeni i poprzez historię, znakomicie opowiedzianą i poprzez grę aktorską... Myślę, że obok wymiaru historycznego ma on w sobie wymiar po prostu ogólnoludzki, wymiar Prawdy, której trudno byłoby się wyprzeć. Tam są takie momenty i takie miejsca, które na pewno zostaną ze mną na dłużej. W jakiś sposób przy tym obrazie niknie wszystko, co oglądałam do tej pory... Tak - cudo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones