PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8258}
6,4 816
ocen
6,4 10 1 816
Obywatel świata
powrót do forum filmu Obywatel świata

Wiem bo tam mieszkam,ale nasi weryfikatorzy po raz trzeci odrzucają tę informację. Nigdzie nie ma danych na temat kręcenia tego filmu ale tekst o scenach w warszawie zaliczyli bo tam mieszkają ;)

tokszok

kopsnij im maila, może to coś pomoże.

karok47

no nie wiem czy pomoże :P

blady_chris

Nie szkodzi napisać. Ale może trzeba by jakoś podeprzeć to dowodem? Bo w sumie każdy może powiedzieć "kręcono w X"

kwarecki

A co ma za dowód dać? Ksero zgody urzędu miasta? :P

bonanza1911

Czemu nie, może gdzieś je mają w archiwum :P

ocenił(a) film na 6
tokszok

Dawno temu przestałem już wysyłać kontrybucje - procent odrzuconych przez weryfikatorów FW pod byle pretekstem materiałów jest zatrważający! To wręcz żałosne jak się oni zachowują, często nawet dając chamskie dopiski... A mógł był to taki świetny portal, tymczasem nieustanne zmiany wbrew woli użytkowników (np. rezygnacja w udanych pomysłów, typu średnia ocena gustopodobnych - idealny wskaźnik tego, czy nieznany film ma szanse nam się spodobać), zrzynanie na siłę z IMDb i te idiotyczne praktyki weryfikatorów... :(

ocenił(a) film na 1
Hoodzielec

Ja chyba dwa razy dodawałem serial który leci na okrągło w TV i nawet ma wersję książkową, a moderatorzy go wywalają. Co za głupki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones