PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618354}

Ocean ognia

Hunter Killer
6,6 18 691
ocen
6,6 10 1 18691
5,8 4
oceny krytyków
Ocean ognia
powrót do forum filmu Ocean ognia

Do malkontemtów

ocenił(a) film na 6

Tego typu filmy trzeba oglądać z lekko zmrużonymi oczami i z zluzowanymi majtami. Dla co poniektórych to stanowczo za trudne bo nadymają się jakby mieli nadzieję zobaczyć arcydzieło.
A tu wystarczy wyłączyć myślenie i oglądać. Jak się nie podoba to to wyłączyć w trakcie i tyle.

ocenił(a) film na 7
speedy179

Za dużo wymagasz, czytam tylko wypowiedzi o absurdzie i patosie i itp pieprzenie. Rzygać się chce. Nikt z tych malkontentów nie zwraca uwagi , że to kino akcji z jakimś tłem fabularnym dopisanym, by pokazać współczesne okręty i łodzie podwodne w akcji. Jeśli takich filmów mamy dużo, to proszę wymieniać. Jeśli lubisz współczesny sprzęt i chcesz obejrzeć ciekawą akcję pokazaną w realiach współczesnych to polecam.

speedy179

Znaczy, to jest typowo amerykański film akcji, od lat 70 praktycznie ta sama formuła, tylko otoczka się zmienia, więc nie wiem czego się wszyscy spodziewają...

speedy179

Z takim podejściem to każdy gniot można ocenić wysoko. Wystarczy wyłączyć myślenie...

ocenił(a) film na 6
JacekSzulc

A czy ja oceniłem wysoko?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones