PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=573372}
4,9 98 978
ocen
4,9 10 1 98978
2,7 13
ocen krytyków
Och, Karol 2
powrót do forum filmu Och, Karol 2

Straszny gniot

użytkownik usunięty

Nie jestem jakoś wybitnie wymagająca jeżeli chodzi o komedie, ale to jest według mnie niewyobrażalny gniot.
Skończyłam oglądać tylko dlatego, że zaczęłam, za to ani razu się nie uśmiechnęłam. Bardzo niepięknie stracony czas.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się w stu procentach. Po prostu żenujące...

ocenił(a) film na 1

Same gwiazdy polskiego "show-biznesu", nawet w rolach trzecioplanowych, a film ciężko było obejrzeć do końca. Wczoraj leciał w tv jako hit na sobotę... jakiś żart. mogli już po raz kolejny puścić Szklaną Pułapkę.

ocenił(a) film na 1
espesa

„Niby katolik, ale miał harem - była jedną z sześciu” - twierdzi jedna z bohaterek „komedii polskiej” - "Och, Karol 2”, autorstwa scenariusza pani Ilony Łepkowskiej i pana Pawła Wereśniaka”
Wczoraj telewizja państwowa wyemitowała ten film, żeby Polacy mogli sobie obejrzeć, w konwencji komediowej - jacy to naprawdę jesteśmy.. ”Największą ze sztuk jest film”- twierdził towarzysz Lenin, mając na myśli propagandę przenoszoną tą drogą.. Tak jak choroby weneryczne przenosi się najlepiej drogą płciową.. Jak największa liczba partnerów w życiu- tym szybciej o chorobę weneryczną. A AIDS- jak kto chce- można uzyskać w drodze kontaktów homoseksualnych.. Najlepiej w szaletach miejskich..

Pani Ilona Łepkowska ma obsesję na punkcie rozwiązłości, seksu, wszelkich kontaktów pozamałżeńskich.. Im bardziej życie zdewastowane - tym oczywiście lepiej dla propagandy tego modelu życia.. Sama ma jedno dziecko, panią Weronikę Wojnach, operatorkę, związana jest obecnie z panem Czesławem Bieleckim – kandydatem na prezydenta Warszawy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, partii ”patriotycznej”, konserwatywnej i słusznej obyczajowo. Nie wiem z jakiego związku pani Ilony jest pani Weronika..? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.. ”Królowa polskich seriali” - tak ją nazywa propaganda. "Królowa” która propaguje rozwiązłość, kur.est.wo, niewierność, hedonizm. I wszystko to na tle wymieszanym z Kościołem.. Czy ta kobieta ma jakieś moralne hamulce? Czy może spełnia rolę ideologiczną mającą na celu dewastację naszego życia? Raczej nazwałbym ją feministką antypolskich seriali.. Żeby być precyzyjnym..

ocenił(a) film na 1
espesa

Dokładnie!

ocenił(a) film na 1
espesa

Dobrze napisane, albo jakąś starą polska komedię..

ocenił(a) film na 1

No niestety to prawda, Adamczyk w tych okularach to drażnił, a nie podniecał, trudno się to oglądało

Straszny az plakac sie chce. W dodatku wiekszosc lepszych scen pochodzi z pierwowzoru z 85-tego roku.
Starsza wersja o niebo lepsza i nie kaleczy jej gra Pana Adamczyka, ktory nawet w reklamach grac nie potrafi !!!

ocenił(a) film na 1
gnijacapannamloda666

Bardzo trafny wpis, popieram w 100 procentach!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones