PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

Ani to straszne ani to krwawe. Historia tak naprawde ta sama co zwykle tylko ubrana w inna otoczke. Do pewnego momentu nawet jest ciekawie natomiast gdy "zagadka" zostaje rozwiazana i okazuje sie co i jak, widz jednak stwierdza (przynajmniej ja) ze czekal na cos zupelnie innego (bardziej szalonego, wyrafinowanego i z polotem). Zamiast naciaganego psychola i jego "niewidzialnosci", ktory zostal tam wladowany tak naprawde chyba z braku pomyslu na rozwiniecie jakby nie patrzec interesujacego watku. Wolalbym juz bardziej jakies interesujace rozwiniecie paranormalne, bo tak naprawde duzo z taka fabula zdzialac nie mozna...mozna ją jedynie intrygujaco dopracowac, co niestety sie tu nie udało. Tak tak drogie dzieci historia moze miec swoje odzwierciedlenie w rzeczywistosci i dotykac nawet psychiatrii bo owa "niewidzialnosc" to po prostu odrzucenie przez inne osoby, niezauwazanie, ignorowanie (co w tym przypadku poskutkowalo takimi odchyłami). No coz ten rezyser wymyslil...co za glebokie przemyslenia mozna wysnuc...oczywiscie dobierajac slowa w jakims stopniu ironizuje ale Pan Morales chyba naprawde za bardzo poplynal w swiat psychologii z tym rozwikalniem kto sie tak naprawde kryje w "cienu", a ja sie szykowalem na horror a nie thriller ktory nawet w dodatku tak naprawde psychologiczny nie był...wyszlo na to że głowną postacią w filmie i jednyna interesujacą nie jest wcale kobieta ale wlasnie ten psychol ktoremu rezyser skrzetnie napisal ekspresowy zyciorys. Ogólnie źle sie tego nie ogladalo i prawie 2 h strzelilo jak z bicza strzelil. Ocena...no dam te 6/10

ocenił(a) film na 4
arielos

Ty nie pracujesz??:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arielos

Ah, jakiś ty miły. Wystarczyło zignorować, ale stoickiego spokoju i uprzejmości chyba Cię na studiach nie nauczyli.

ocenił(a) film na 5
lightdivining

Natomiast Ciebie na studiach nauczyli zapewne udzielania sie w tematach nie majac tak naprawde nic ciekawego do powiedzenia... gratuluje kolejny poseł nam wyrasta mam nadziej ze chociaz ty uleczysz nasze bezrobocie, gospodarke, oświate itd. w końcu masz dużo do powiedznia... w szczególności na temat filmu...

arielos

Nie no łaaaaał. Dyskusja na poziomie :D. Arielos myśli że jest lepszy bo jest po studiach i myśli że ma prawo do wyzywania innych od buraków. Racja, na studiach powinni nauczyć cię uprzejmości :). Postaraj się o dofinansowanie z UE na takie zajęcia...

malisz14

pozostaje jeszcze spłodzić syna, który znajdzie ekspresowe lekarstwo na wrzody i manię wielkości :)

lightdivining

ooo. To jest genialne wyjście! ;D

arielos

Zanim zaczniesz się chwalić, wyższym wykształceniem, proszę naucz się pisać poprawną polszczyzną. Wiesz do czego służą kropki i przecinki? Zdanie które piszesz, są na poziomie gimnazjum. Fajnie, że do kolego z ławki mówisz "Ty buraku", ale na godzinie wychowawczej Pani chyba zapomniała Ci powiedzieć, że to "nie jest kulturalne zachowanie elit naszego kraju"
Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 7
arielos

Arielos zawstydzasz ludzi którzy przyjęli Ciebie na studia." No coz ten rezyser wymyslil...co za glebokie przemyslenia mozna wysnuc...oczywiscie dobierajac slowa w jakims stopniu ironizuje ale Pan Morales chyba naprawde za bardzo poplynal w swiat psychologii z tym rozwikalniem kto sie tak naprawde kryje w "cienu", a ja sie szykowalem na horror a nie thriller ktory nawet w dodatku tak naprawde psychologiczny nie był...wyszlo na to że głowną postacią w filmie i jednyna interesujacą nie jest wcale kobieta ale wlasnie ten psychol ktoremu rezyser skrzetnie napisal ekspresowy zyciorys"Jak tak dalej pójdzie to możliwe,że wygrasz konkurs na utowrzenie najdłuższego zdania w poście!:D

ocenił(a) film na 5
ola199001

Ludzie wy chyba macie naprawde jakies problemy ze soba;/ Przypominam ze jest to portal filmowy i tu sie rozmawia o filmach, a jakiekolwiek wycieczki "personalne" jakie zaczal Maverick ( a ja mu dosadnie odpowiedzialem) sa kompletnie pozbawione sensu i sa wynikiem...tu sami sobie odpowiedzcie czego sa wynikiem bo nawet mi ciezko to okreslic. Chcialbyc ironiczny to ja tez bylem. Natomiast wasze odpowiedzi w tym temacie to juz kompletna porazka. Nie macie z kim pogadac o swoich problemach? Radze udac sie do psychologa a nie wchodzic na fora filmowe i wątki zaśmiecac. Wyrazilem opinie o filmie a wy no coz...niech to zostanie milczeniem...

arielos

Oh... no ale my się akurat nabijamy z twojego braku wychowania. Co sobie myślałeś, że wszyscy będą do ciebie mówić "O Panie i władco"??? Owszem, wyraziłeś swoją opinię, ale to cię nie upoważnia do wyzywania innych BO TEN FILM CI SIĘ NIE PODOBAŁ.

malisz14

"Fizol nigdy nie bedzie mial czasu na takie rzeczy jak film bo jest za bardzo styrany po robocie...przemysl to dobrze i radze ci idz na studia bo ta robota fizyczna cie wykonczy" Tak, to twoja wypowiedź. Wielki pasjonat filmu się znalazł :/// To wynika na to że ty nic innego nie robisz tylko oglądasz filmy ^^. Godne podziwu.

ocenił(a) film na 7
arielos

Nie bądź hipokrytą-"Wiesz co to jest pasja buraku? Fizol nigdy nie bedzie mial czasu na takie rzeczy jak film bo jest za bardzo styrany po robocie...przemysl to dobrze i radze ci idz na studia bo ta robota fizyczna cie wykonczy".To o filmie jest według Ciebie?Przestań wypisywać brednie wszędzie gdzie popadnie(już nie pierwszy raz widzę Twoje "inteligętne"wpisy).To nie będziesz miał powodu żeby sie później żalić,że Ciebie atakują.Najlepiej żebyś "został milczeniem":D

ocenił(a) film na 5
ola199001

(już nie pierwszy raz widzę Twoje "inteligętne"wpisy ---> no akurat moj wpis główny jest najbardziej inteligentny z tego calego watku i jaik mniemam inne wpisy ktore widzialas rowniez sa inteligentne tylko przez ludzi ktorzy chca blysnac na forach watki sa zasmiecane bo ja na glupote reaguje natychmiastowo. Halo!! Ty wiesz o czym ty piszesz? Chyba mamy inne pojecie slowa inteligentny no ale coz to juz twoja sprawa zeby sobie wytlumaczyc co tak naprawde oznacza to slowo. Gdyby nie ludzie tacy jak Maverick nie byloby calej tej masakrady ktora dalej uskuteczniacie. To ze was boli moj styl pisania, który jest adekwatny do ludzi ktorzy takie durne wpisy umieszczaja no to nie wiem porozmaiajace z kims na ten temat jesli was to boli. Ja odnioslem sie do jego wpisu a to ze tego nie rozumiecie to juz wasza brocha. Zawsze bede reagowac na tego rodzaju dauniackie posty adekwatnym stylem pisania do osoby ktora taki post umiescila bo jak mniemam nie ma nic do roboty, nudzi sie, wchodzi na forum spłodzi jakze bogaty merytorycznie wpis i mysli ze jest "fajna". Ja dosadnie mu wytlumaczylem ze "fajny" nie jest. Radze Ci nie OLA nie zgrywac takiej fifa rafy bo błaźnisz sie. P. S. jedynymi bredniami tutaj sa niestety ale wasze wpisy wiec radze troche postudiowac język pisany a potem sie wypowiadac. Najlepiej stwórzcie jakies kółeczko wzajemnej adoracji i powymieniac sie w nim swoimi odczuciami na temat stylu jakim potraktowalem jakze szanownego w państwa odczuciu pana Mavericka. Skończyłem z wami.

arielos

Faktycznie, ale ty jeden uważasz że nasze posty y... daunickie (nie no gratuluje pomysłowości)? A nas jest przeciwko tobie o wiele więcej. :P. Jesteś aroganski i wywyższasz się. A tak właściwie to jakie studia ty skończyłeś? Już to widzę: "Doktor lenistwa, obiboctwa oraz braku poszanowania dla innych ". Może jeszcze powiesz że uczyłeś się tego na Harvardzie ^^? Tak to już jest, gdy nie umiesz uszanować czy zignorowac takowego pytania jak "Ty nie pracujesz??" to w konsekwencji tego tematy na filmwebie się rozwijają i robi się bardzo ciekawie :D. Jak ktoś będzie chciał zobaczyć info o tym filmie to zobaczy twoje żałosne posty. Hahaha, gratuluje!

arielos

Popieram.

ocenił(a) film na 7
arielos

Ja to nawet jestem pewna ,że my inaczej pojmujemy słowo "inteligentny":D.Ponieważ jak domniemam,uważasz się za takiego? Nie wiesz co piszesz to jedno,drugie-bez komentarza pozostawie styl pisania rodem z pierwszej klasy szkoły podstawowej.Nie interesują mnie Twoje bóle związene z "Maverickiem",tylko farmazony jakie wypisujesz nie odnoszące się do filmów.Co do Twoich porad...Nie mam w zwyczaju słuchać rad ludzi głupszych ode mnie,więc daruj sobie Twoje wysiłki Panie "fifa rafa".To wszystko co mam do powiedzenia na temat Twojego "najbardziej inteligentnego"(ja głupia przez cały czas myślałam,że jak już mozna napisać "najinteligentniejszego")wpisu.

arielos

nawet nie chcę mi się czytać Twoich wypowiedzi, jedno jest pewne jak jest nowy film (horror) to "arielos " pisze te swoje wywody- znawca kina!

ocenił(a) film na 6
arielos

Pierwsza połowa filmu niezła; potem już brak pomysłu.
Ogólnie zlepek jakichś wątków nie do końca zgranych.
Aktorka grająca bliźniaczki niezła.

abeks_filmweb

Co za "Naród!". Nie popieram żadnego z powyższych. Znalazłem zamiast opinie o filmie, żałosne idiotyzmy.
Film obejrzę i wpisze jakiś sensowny komentarz.

ocenił(a) film na 4
morfeo85

ja to samo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones