PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547450}

Oczy Julii

Los Ojos de Julia
6,4 41 729
ocen
6,4 10 1 41729
Oczy Julii
powrót do forum filmu Oczy Julii

i tak lazi bohaterka.. plus motywy z "m jak milosc" - "nie bede szczera z mezem, oklamie go,bo to wielka tajemnica dlaczego tu idziemy".. slabe motywy.. naciagane.. w wiekszosci.. widzi trupa i nie reaguje strachem, nagle widzi innego i reaguje.. takich horrorow bylo wiele i ten jest tylko kolejnym..

rimonka

Chyba tego nie oglądałeś bo bzdury piszesz. A poza tym to nie horror, a thriller.

ocenił(a) film na 1
Mavelius

Rimonka zgadzam się film klapa ;]

ocenił(a) film na 4
JJB8

Film faktycznie nie powala na kolana i spodziewalam sie,ze bedzie duzo lepszy.Ale Rimonka jesli patrzysz na niego przez pryzmat horroru to logiczne,ze nie bedzie Ci sie podobał.Mavelius slusznie napisal,ze to THRILLER nie horror

ocenił(a) film na 8
rimonka

Co....??? To chyba jakiś inny film widziałaś. Bo tak sie składa, że w tym filmie nie ma nawet mowy o żadnym nawiedzonym domu, a fabuła dotyczy czegoś zupełnie innego. A jeśli na dokładkę niejako porównujesz ten film z czymś takim jak "M jak miłość" to więcej pytań nie mam...

P.S.
Film bardzo dobry. Świetna rola Belen Rueda. Ciekawa historia - groza w aspekcie nieuchronnie postęującej choorby. Dobre zdjecia - znakomite operowanie światłem i cieniem. W szczególnosci podobała mi sie finałowa scena z użyciem flesza aparatu.
Ode mnie mocne 8/10 i wiem, że mnówsto osób stoi na podobnym stanowisku.

DamaMarcia

Ale ten film oprócz "znakomitego operowania światłem i cieniem" miał mnóstwo bzdur w scenariuszu. Do tego naprawdę nieudana, kiczowata końcówka. Mógł faktycznie być dobry (pomysł na grozę bardziej "przyziemną" - nie duchy, wampiry, tylko własna choroba), ale skończyło się na nijakości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones