scenariusza nie powstydziliby się twórcy serii horrorów hostel. Extremalnie zabezpieczone luksusowe ośrodki, zarządzane przez satanistów, gdzie bogaci zwyrodnialcy latający helikopterami, gwałcą niemowlaki na śmierci wyrywając im przy tym recę. jest to świetnie zoorganizowany biznes, więc żeby nic sę nie zmarnowało to biomasa idzie od razu na organy. Wiadomo obok sali tortur, jest sala operacyjna z upadłym lecz wykwalifikowanym w chirurgii dziecięcęj personelem. Nie zdziwiłbym się , gdyby rzeczona organizacja, miała również sieci fast foodów dla kanibalil.
Jak to w przypadku pana patryka , powsadzano tu pare tropów z realnych spraw związanych z handlem dziećmi czy prostytucją (pare siatek pedofili już rozbito w unii) , posadzono pare osób na kanapie , żeby poopowiadały o mechanizmach i sprzedano to jako prawdziwą historie.
Od smrodu amatorszczyzny, która unosi się nad tą wspaniałą produkcja gorszy jest tylko narcyzm św patryka, który potrafi wprowadzić swych zwyrodniałych rozmówców w tak głeboki dyskomfort, że kończy się on dla nich załamaniem psychicznym