PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639930}

Od zmierzchu do śmiechu

Breaking Wind
2,9 3 591
ocen
2,9 10 1 3591
Od zmierzchu do śmiechu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do śmiechu

Pierwszy taki film, czyli "Od zmierzchu do śmiechu" był fenomenalny. Liczyłam na coś równie
dobrego, a tu jedno wielkie nieporozumienie. Film jest do bani, nic sobą nie reprezentuję, ani razu
się nie zaśmiałam. Nie jestem fanką zmierzchu dlatego chciałam zobaczyć kolejną przeróbkę
tego i się pośmiać. Nie spodziewałam się, że się tak zawiodę. Dosłownie 1/10

ocenił(a) film na 4
rebelliousxx33

Pierwszym takim filmem był "Wampiry i świry" ;)

BackToBlackk

tak, pomieszałam. piszę o tym to i mi się wcięło ;D

ocenił(a) film na 4
rebelliousxx33

Tak właśnie myślałam :P Ale poprawić musiałam, wybacz :D

BackToBlackk

W porządku, nawet lepiej, bo ktoś mógłby się zmylić czytając to.

ocenił(a) film na 1
rebelliousxx33

To prawda "Wampiry i świry" były śmieszne..tutaj nie zaśmiałam się ani razu,ale postanowiłam obejrzeć film do końca-czego oczywiście teraz całkowicie żałuję!

karolina1358_filmweb

ja to samo, sama jestem może i chamem z charakteru i w ogóle ale takie poniżenie jakiego musiała doznać ta ''fanka'' na końcu! porażka...

ocenił(a) film na 1
rebelliousxx33

a wiesz co?..zastanawiałam się,czy może ta "fanka" nie była nagrana celowo....
Z drugiej strony,nawet jeżeli nie-to dała ten filmik DOBROWOLNIE do internetu.

karolina1358_filmweb

tak ale nie bylo o nim slychac do poki oni nie puscili tego w tym filmie... szukalam info na ten temat wlasnie.

ocenił(a) film na 1
rebelliousxx33

I tak nie wydaje mi się żeby aż tak dużo osób obejrzało ten film..:p
no ale nie wiem.Nie chcę za bardzo wypowiadać się na ten temat,bo niezbyt dużo wiem:)

karolina1358_filmweb

w samej polsce 1 tys 915 osob ktore jest zalogowane na filmwebie a oprocz tego. moze to na skale filmu nie duzo. ale jak na osmieszenie jakiejs osoby to tak. zreszta co tu sie wywodzic. film jest denny i nic go nie naprawi.

ocenił(a) film na 1
rebelliousxx33

To prawda!:)

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

jakie poniżenie doznała ta fanka? los się do niej uśmiechnął i zostanie celebrytką:)

martbab

oprócz tego, że wiele ludzi które obejrzało to znalazło do niej adres i numer telefonu? dostała setki wyśmiewających sms, listów i połączeń? wypowiadała się kiedyś o tym na swoim kanale youtube i była ostro przygnębiona.

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

no wybacz ale sława kosztuje! Nikt nie powiedział, że to miłe i przyjemne być sławnym, im więcej sławy tym więcej cierpienia. A jak by nie chciała być medialna to by się nie wypowiadała na żaden już temat i czekała aż sława przeminie:)

martbab

życzę powodzenia z takim podejście, a natomiast nie życzę ci takiej "sławy"

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

na taką sławę sama sobie zasłużyła! ja przed kamerką nie świruje pawiana jakby to powiedział ferdynad kiepski:D

martbab

ale to nie usprawiedliwia reżysera.

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

no może i racja. ale żyjemy w takim społeczeństwie że nie ma już mowy o prywatności. a amerykanie udowadniają to na każdym kroku. jak nie władze to media albo jakiś reżyser:)

martbab

Niestety

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

czemu niestety takie czasy trzeba się przygotować i wytrwać. czasy pozytywnych romantyków zniknęły już dawno. od momentu gdy informacje są przesyłane z miejsca na miejsce prawie tak samo szybko jak naciskanie klawiszy:(

martbab

gdzieś tam z romantyzmem nie jest źle, gdyby tylko ludzie myśleli 2 razy za nim coś zrobią bądź powiedzą.

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

albo się nagrają:)

rebelliousxx33

Dokładnie tak. "Wampiry i świry" może i nie reprezentuje humoru wysokich lotów, całkiem fajnie się go oglądało i było się z czego pośmiać, o "Od zmierzchu do śmiechu" nie można tego powiedzieć. :/ Totalna żenada Pierdzący Jacob i srająca Bella- rzeczywiście bardzo to było śmieszne. :=/ Oglądając to zmarnowałam ponad godzinę życia.

Stevie_konisiowata

albo ci mali Cullenowie ;o co?! silfhllddfhgudahdifdfgpddffdgdfijg ....

rebelliousxx33

Właśnie, mali Cullenowie- kolejny idiotyzmy tego filmu.

Stevie_konisiowata

TU WSZYSTKO BYŁO BEZ SENSU OD CZAPY I OGÓLNIE DO DUPY;O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones