PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8269}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn
7,2 153 027
ocen
7,2 10 1 153027
6,6 28
ocen krytyków
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu

skąd ocena 7,3 ?

ocenił(a) film na 3

Film to żenada, tych scen z wampirami nie da się oglądać. Nie wiem skąd wzięła się ta ocena i za co ocenialiście ten film. Niektórzy jak zobaczą Tarantino i Rodriguez to z bomby dają wysoką ocenę. Jedyne co mi się podobało w filmie to scena jak Salma Hayek tańczyła. Naprawdę dobra scena, do tego dobra muzyka w tym momencie. To jedyne co mi się podobało. Generalnie ja uważam, że ten film to strata czasu. Tarantino i Rodriguez mają filmy albo bardzo dobre albo bardzo słabe. Ten zdecydowanie należy do tych drugich. Mogę powiedzieć, że jest trochę podobny do 1 pokoju w filmie "4 pokoje". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
777_filmweb

To przykre że ludzie nie mogą zrozumieć tak prostego filmu. Proponuję zacząć od hasła "kino postmodernistyczne" a później obejrzeć ten film ponownie.

Zuy_pan_muzgodestroktor

Że użyjemy trudnego słowa do opisu filmu nie oznacza, że nagle stanie się on dobry. Mi 'Od zmierzchu do świtu' też się nie podobało. Może po prostu nie lubię 'kina postmodernistycznego' i mam do tego prawo. Jak mam inne zdanie to nie znaczy od razu, że czegoś nie rozumiem.

ocenił(a) film na 9
Smoar

Tylko że z tamtej wypowiedzi wieje ignorancją i niezrozumieniem artystycznego przekazu filmu.

Zuy_pan_muzgodestroktor

No może trochę...

ocenił(a) film na 8
Smoar

Potraktuj ten film bardziej jako komedię, niż film akcji czy horror, z takim podejściem będzie o wiele lepszy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones