PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8269}

Od zmierzchu do świtu

From Dusk Till Dawn
7,2 153 027
ocen
7,2 10 1 153027
6,6 28
ocen krytyków
Od zmierzchu do świtu
powrót do forum filmu Od zmierzchu do świtu

wybitny

ocenił(a) film na 10

świetny duet, Rodriguez i Tarantino mówią tym samym językiem, nie dziwię się, że współpraca poszła im aż tak dobrze, jak dla mnie najlepszy film z udziałem Tarantino

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

Jeden z najlepszych filmów z George Clooneyem. Trzeba wspomnieć o tym, że zagrał niesamowicie i pomyśleć, że to Jego debiut na wielkim ekranie! Nie licząc ról w filmach klasy B.

ocenił(a) film na 10
anyxx

zgadzam się, miał szczęście, że trafił na takich świrów... wogóle aktorzy spisali sie tutaj bardzo dobrze, film już nie jest nówką, a przebija dzisiejsze produkcje świetnym klimatem i humorem, obejrzałam go już parę razy i nigdy mnie nie znudził, na pewno obejrzę jeszcze nieraz

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

ja generalnie jestem fanką George obejrzałam z Nim wszystkie filmy i muszę przyznać, że "Od zmierzchu do świtu" należy do moich ulubionych. Dokładnie film nie jest nowy a cały czas zdobywa nowych fanów. To chyba najlepsza rekomendacja :)

Btw: gratuluję gustu :)

ocenił(a) film na 10
anyxx

Nawzajem:D Ja z koleii jestem fanką Tarantino, a Clooney ma niezaprzeczalnie swój urok.

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

Widziałam, że chcesz zobaczyć film "Człowiek, który gapił się na kozy".... zobacz koniecznie bo jest genialny :)

ocenił(a) film na 10
anyxx

I tak zrobię ;)

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

koniecznie i potem czekam na opinie :) miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 10
anyxx

dziękuje, na pewno będzie miło, dam znać, jak obejrzę:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones