PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38507}

Odjazdowe wakacje

The Wild Life
5,9 390
ocen
5,9 10 1 390
Odjazdowe wakacje
powrót do forum filmu Odjazdowe wakacje

zobaczymy co to będzie. Uwielbiam te wszystkie amerykańskie, młodzieżowe komedie realizowane w szalonych latach 80-tych. Obrazy Johna Hughesa, filmy z młodym Andrew McCarthym- Ognie św. Elma, Klasa, Weekend u Berniego a także Risky Business, Beztroskie lata w Ridgemont High, Szalony Geniusz i cała masa innych tytułów.
Z tego co wyczytałem na imdb to ten film również wśród amerykańców cieszy się wielkim uznaniem i nosi miano kultowego.
Pożyjemy, zobaczymy (hehe...jakie to oklepane!)

Jimmy

Film fajny dla dzieciaków ale słaby jako film, obiektywnie patrząc (moja ocena to "poniżej oczekiwań"), na kultowego wyrósł chyba tak z rozpędu na fali popularności właśnie tych filmów które wymieniłeś. Na uwagę zasługuje głownie rewelacyjny soundtrack, muzyka wykorzystana w filmie jest pierwsza klasa.

Jimmy

Ja się nie zawiodłem, wielkiego dzieła po tym filmie się nie spodziewałem, oglądałem go ochoczo. Tak jak ty lubię te klimaty lat 80-tych może dlatego że im zazdroszczę takiego luzackiego życia w USA.

Jimmy

Całkiem przyjemny filmik, jak poprzednik arcydzieła się po nim nie spodziewałam. Ale mam sentyment do młodzieżowych filmów z lat 80-tych najbardziej tych z Johnem Cusackiem "Pewna sprawa", "Say anything", "Klasa", "Beter off dead" albo z Molly Ringwald "Klub winowajców". Po prostu mają swój urok i są bezpretensjonalne.
Najfajniejszy był ten braciszek - fan militariów, chyba Jim miał na imię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones