PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757770}

Odkrycie

The Discovery
6,1 17 971
ocen
6,1 10 1 17971
5,3 9
ocen krytyków
Odkrycie
powrót do forum filmu Odkrycie

TEŻ TAK CZASEM MACIE?

ocenił(a) film na 6

Macie czasem takie uczucie, że kojażycie rzeczy, miejsca, ludzi lub sytuacje a niewiedząc skąd? :D

Maragy

kojaRZymy

ocenił(a) film na 6
esoxlucius

Mój błąd :)

ocenił(a) film na 6
Maragy

Może się zdarzyć po dobrej imprezie..:)

ocenił(a) film na 7
makr

Więcej tak świetnych komentarzy na Filmwebie proszę :D

ocenił(a) film na 5
Maragy

Chyba każdy to ma. Mi czasami zdarzają się ulotne wspomnienia bardzo krótkie, które wydają się pochodzić z mojej przeszłości, ale nie mogę ich nigdzie w tej przeszłości umiejscowić - nie pasują, jakby pochodziły z innego mnie.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Ludzki umysł jest niepojęty.

ocenił(a) film na 2
Maragy

Czasem...

Maragy

Tak... ale to już dawno jest naukowo wyjaśnione.

ocenił(a) film na 7
Gasza1910

Oświeć nas

kamil12580

niżej masz napisane... a resztę szukaj w książkach

Maragy

Dejavu....
I film porusza to zjawisko ???

Maragy

Skleroza :)

ocenił(a) film na 8
Maragy

Tak. Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale tak :-)

Maragy

To już jest wyjaśnione , lewa półkula mózgowa pracuje wolniej niż prawa , wolniej dochodzą informacje , aby dokładnie się o tym dowiedzieć poszukaj sobie w necie :P

ocenił(a) film na 6
malowany

To jest jedynie jedna z teorii i nie jest w 100% potwierdzona.

ocenił(a) film na 7
Maragy

Ja to nawet ostatnio słyszę jakieś głosy. Ale się okazało, że to nowi sąsiedzi wprowadzili się do mieszkania obok.

Maragy

Tak, miałem tak kilka razy.

ocenił(a) film na 4
Maragy

Ja akurat doświadczam codziennie efektu: "Dzień świstaka"i tak kolejny,dzień,kolejny,kolejny....

aronn

:>

ocenił(a) film na 8
aronn

Życie to powtarzanie codziennie tych samych czynności, kolejny dzień coraz mniej się różni od poprzedniego itd.

Maragy

Nie

ocenił(a) film na 10
Maragy

Myślicie, że sny też mogą być z tym powiązane ? Kilka razy mi się coś śniło, ale zapominałam o tym i teraz to może być głupie, ale gdy paliłam maryśkę to miałam wieczne dejavu, którym był sen z przed 2 tygodni przed zapaleniem, gdy drugi raz wzięłam było tak samo, ale już nie próbuje więcej, bo moja teoria się sprawdziła. To tak ode mnie aaa i to było mieszane z tytoniem tak gdyby koś chciał spróbować tego stanu, ale nie wiem czy ktoś poza mną też tak miał xD

ocenił(a) film na 6
AskaVlog

ja tak mialem

Maragy

Też mam dzień świstaka na co dzień przy czym różnica jest taka że robię się coraz starszy i zdaje się że wokół mnie wszystkie urządzenia się psują, to jakaś plaga.

Maragy

To się nazywa DejaVu. Występuje, kiedy coś poprawiają w matrixie.

ocenił(a) film na 8
AJGOR_2

Gdy dodają jakieś zmiany np. Gdy zamiast okna pojawia się ściana, tylko szkoda że tak ciężko znaleźć klucznika

matirexsus

jam jest Klucznik :)

Klucznik_59

Jam Zulll

kosciej_99

hahahahah

ocenił(a) film na 8
Maragy

Mam takie wspomnienie z dzieciństwa, że zacząłem się dusić. Wybiegłem do pokoju rodziców i dusiłem się, po chwili stracilem przytomność. Potem ocknąłem się na chwile w karetce. Rodzice mówią, że nic takiego nei miało miejsca.

toreplenish

Też miałam zdarzenie z przeszłości ale rodzice twierdzą , że to się nigdy nie wydarzyło

Maragy

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, po prostu gdy człowiek jest zmęczony, to mózg z pewnym opóźnieniem przetwarza informacje, jedna półkula już ogarnęła że przywitałeś się z kolegą, a druga dowie się o tym dopiero po czasie. To daje efekt, powtarzającej się sytuacji.

Maragy

dejavu psychiatrzy uwazaja to za objaw choroby psychicznej ja bym polemizowal

Maragy

Zdecydowanie nie jest możliwe aby dejavu było kiedykolwiek uznane za objaw chorobowy.
Nie znam nikogo kto by tego nie doświadczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones