PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136181}

Odlotowy trabant

Driving Me Crazy
5,7 139
ocen
5,7 10 1 139
Odlotowy trabant
powrót do forum filmu Odlotowy trabant

super trabi

ocenił(a) film na 10

Jako że Trabant jet najlepszym samochodem pod słońcem, tak samo dobry jet ten film. Już sam fakt umieszczenia Trabanta w filmie powoduje że jest niesamowicie rewelacyjny. Widząc na filmie trabiego aż dech zapiera. Po obejrzeniau tego filmu każdy będzie chcieć mieć ten wspaniały samochód. Ja już mam:).
TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO. TRABANT PONAD WSZYSTKO.

trabi4

Opowiedz coś o tym filmie tu nic nie napisali, a ja też lubię te samochody z Zwickau.

ocenił(a) film na 9
roza17

mam ten film na VHS. Fabuła banalna. Gościu żyje w NRD, chce uciec stamtad a ze jest wynalazca to konstruuje coraz to nowsze bajery. Za kazdym razem mu sie nie udaje. W koncu postanawia zbudowac super samochod napedzany warzywami, ktory bedzie niewiarygodnie szybki (TRABANT) :D ale gdy samochod zostaje skonczony, wielki mur berlinski upada i nasz dzielny wynalazca nie ma gdzie uciec. Postanawia wiec wyjechac do USA i sprzedac tam samochod na organizowanym wielkim zlocie w LA. Gdy tam dociera, jego super autko zostaje skradzione, wiec Dzielny Gunther (bo tak sie nazywa wynalazca) oraz pewien ex-zlodziej aut staraja sie odnalezc ukochana maszynke Niemca i zarazem jego bilet do domu.
Ja oceniam ten film jak na poczatek lat 90 to 8/10 :D

ZawaL

masz zgrany ten film z VHS?

ocenił(a) film na 3
trabi4

A znasz może jakiś jeszcze film o trampkach ? Z góry dziękuje !

ocenił(a) film na 3
MygyBulla

Oprócz ,,Wakacje z trabantem``

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

O trampkach to niekoniecznie ale "Goodbye Lenin" jest bardzo fajnym filmem i Trabi też ma tam swoje 5 min :))

ocenił(a) film na 3
ZawaL

O dzięki !

ocenił(a) film na 3
ZawaL

Ja znalazłem jeszcze:
*Wszystko jest iluminacją(2005)
*To nie Kalifornia(2012)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones