PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411655}

Odnaleziony narzeczony

Dulha Mil Gaya
6,9 1,7 tys. ocen
6,9 10 1 1732
Odnaleziony narzeczony
powrót do forum filmu Odnaleziony narzeczony

Właśnie wyczytałem na Wikipedii ile będzie występował w roli gościnnej Shahrukh Khan.
Oto cały fragment (przetłumaczyłem z ang.):
"Dulha Mil Gaya 2009" Bollywood film był kierowany przez Mudassar Aziz w których Fardeen Khan i Sushmita grają główne role, (UWAGA! SPOILER) a Shahrukh Khan ma występować w roli specjalnej aż 50 minut! (przyp. tłum. super, myślałem że mniej! :)

Film został częściowo sfilmowany na wyspach Trinidadu & Tobago na Karaibach. UWAGA SPOILER! Na końcu czeka was jeszcze niespodzianka 9 minut specjalnej piosenki w wykonaniu Shahrukh Khana (przyp. tłum. fantastycznie! lepiej być nie mogło! :)

ocenił(a) film na 8
joker_mroczny_rycerz

Niestety zmienili na Wikipedii info odnoście SRK w filmie będzie 2 minuty a na końcu w teledysku 9, szkoda że tak mało.

joker_mroczny_rycerz

Srk pojawia się w filmie dopiero w drugiej części, ale potem ma być w nim aż do końca!
Oto najnowsze info...

__KarLa__

Dokładniej dowiemy się we 26 marca więcej tutaj http://www.ebollywood.com.pl/viewtopic.php?f=137&t=1119&hilit=+festiwal

ocenił(a) film na 4
kajolisrk

Hej!
Shk w tym filmie działa bardziej na zasadzie ozdoby/atrakcji. Jego obecność jest zasygnalizowana od samego początku w filmie (jego voice-over chociażby). Film jest wyraźnie podzielony na dwie części i to właśnie w tej drugiej pojawia się "na dobre" to bożyszcze ekranu. Przyznam się, że gdy wreszcie całą sala (kobiet;-) zobaczyła w końcu jego twarz, to jednogłośnie zaczęłyśmy piszczeć i bić brawa z radości. Pozdrawiam uczestniczki łódzkiego seansu "Odnaleziony Narzeczony" w ramach Bollywood Festiwal!!!

p.s. Może warto zaktualizować imiona postaci...;-)

fanfan_2

Własnie to napisałam we poprzednim poście..xD
Oglądałam film krótko po premierze..

__

Tez myślę, że warto byłoby zrobić aktualizację..xD

joker_mroczny_rycerz

Jak dla mnie udział Sharika jest wystarczający. Połowa filmu, który trwa odpowiednio długo, to w sam raz. Widać że sam podchodzi do tej roli z przymrużeniem oka, dzięki czemu jest jeszcze bardziej zabawny.