PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557}

Odważny

The Brave
6,9 8 760
ocen
6,9 10 1 8760
5,6 5
ocen krytyków
Odważny
powrót do forum filmu Odważny

Skończyłam oglądać parę minut temu. Film fantastyczny i szczerze żałuje że Depp nie zajął się reżyserstwem. Nie wiem co napisać bo brakuje mi słów podziwu jednak spróbuję. Momentami miałam wrażenie że to jakiś surrealistyczny obraz, pewne rzeczy za bardzo tam ze sobą kontrastowały, do końca filmu nie wiedziałam o co tak naprawdę chodzi i co się za tym wszystkim kryje. Dopiero pod koniec ta "bomba emocjonalna" wybuchła. Szczerze polecam wszystkim, którzy nie liczą na łatwe i przyjemne kino!

em_purple

Właśnie skoro oglądałeś to może powiesz mi czy to była rodzina przesiedleńców, uchodźców, a może czerwonoskórzy wyjęci spod prawa. Początek filmu i niektóre z wyjaśnień wskazywałoby na tą trzecią opcję. W paru miejscach zachodziłem za głowę, dochodząc do daleko ... idących wniosków. Spodobały mi się niedopowiedziane kwestie, pojawiające się w kolejnych scenach jako przesłanie a zarazem przestroga.

polecam, ale raczej starszej młodzieży ...


pozdro.Sunny

ocenił(a) film na 10
Sunny

Ehkm! Poczuwam się do bycia kobietą więc proszę sie do mnie zwracać używając żeńskich końcówek :)
A co do filmu... moim zdaniem były to po prostu ubogie rodziny, albo takie gdzie ojcowie byli przestępcami a co za tym idzie ich rodziny nie stać było na lepsze warunki życia.

ocenił(a) film na 9
em_purple

Ale zgadzam się z wszystkim co tutaj napisałaś.

ocenił(a) film na 9
em_purple

em purple ukradłaś moją twarz, to moje zdjęcie :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones