PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557}

Odważny

The Brave
6,9 8 760
ocen
6,9 10 1 8760
5,6 5
ocen krytyków
Odważny
powrót do forum filmu Odważny

Scena, w której główny bohater odgryza ucho Luisowi rozwaliła mnie na łopatki, nie mogłam przestać się śmiać przez następne kilka minut. Dobrze, że Depp nic więcej nie wyreżyserował.

ocenił(a) film na 8
jahnesta

Rzuca się w oczy jeszcze jak ten facet któremu odgryzł ucho a następnie udusił cały czas oddycha swym dość pokaźnym brzuszyskiem ;] Ale ogólnie cały film zaliczam do pozytywnych:)

użytkownik usunięty
Kormoran335

bardzo mi się podobał ten film :) daję 10

ocenił(a) film na 10

Osoby nie wiedzące jakie odwołania należy kojarzyć mogą uznać ten film za spłycony. Częściowo sama fabuła ma to na celu aby pokazać współczesną tragedię z fatum.

jahnesta

Rozumiem, że dla ciebie cały film opierał się tylko i wyłącznie na tej scenie i ta scena jest esencją filmu? Bo jeżeli tak to gratuluje, widać, że bardzo uważnie oglądałaś film. Według mnie pomijając tą scenę to obraz był naprawdę świetny i Depp dobrze się spisał. Stworzył naprawdę wzruszające dzieło, ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś kto nawet z najlepszego filmu będzie się naśmiewał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones