PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 395
ocen
6,2 10 1 30395
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

7/10

ocenił(a) film na 7

pod względem wizualnym ten film jest kapitalny - zachwycająca scenografia, efekty specjalne, zdjęcia czy muzyka to świetna uczta dla oczu i uszu; sam pomysł jest znakomity, jego realizacja - i przede wszystkim zakończenie, które wygląda tak, jakby twórcy mieli się zwinąć z materiałem w błyskawicznym tempie i przez co odstawili taką banalną szopkę - już kuleje; doceniam jednak wizję artystyczną - zachwyciła mnie
Moja ocena: 7/10

Pauleta

Zgadzam się, że jak na film tak dopracowany wizualnie to niedociągnięcia fabuły mocno ciągną w dół. Dałabym 10/10, ale 8/10 za słabe wykonanie oraz niezbyt logiczne pomysły, nawet jak na film fantasy. Do tego gra aktorska Kirsten Dunst wypadła zadziwiająco słabo przy Jimie Sturgessie, który porywa widza już samym spojrzeniem przepełnionym emocjami, a Eden, cóż, jedynie dobrze wygląda... A i to też zasługa doskonałej scenografii i gry świateł. Pomysł połączenia dwóch światów bardzo oryginalny, ale znów blask przyćmiewa nienaturalny rozwój akcji, jakbyśmy oglądali wycinki z bardzo długiego filmu... Mimo wszystko polecam, ale do oglądania z dystansem.

ocenił(a) film na 6
meliana_6

Zgadzam sie z tą opinią w zupełności. Ja dałem 6/10 głównie ze względu na bardzo słabą rolę Dunst, grana przez nią postać jest w jej wykonaniu bez wyrazu, a w tej baśniowej konwencji to jednak główna bohaterka powinna przyciągać uwagę widza

ocenił(a) film na 4
Pauleta

potwierdzam, i właśnie za ładne widoczki - 4/10. Po trajlerze nastawiłem się na supermegaepickie widowisko, a tu taki psikus. Drażniła mnie też gra aktorska Kirsten Dunst, która w sumie nie grała, tylko bierne egzystowała na ekranie :/.
Ogólnie: jestem straszliwie zawiedziony :(.

ocenił(a) film na 7
Arthaniel

Miałem szczęście nie oglądać trailera, gdybym to zrobił przed obejrzeniem filmu, to pewnie 7-ki w ocenie by nie było... :)

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Dokładnie, efekty, wykonanie, muzyka, pomysł na 2 odwrócone światy jest na plus tego filmu. Natomiast cała ta miłosna historia, szczęśliwe zakończenie - to już było i się znudziło.
Ogólnie film warty zobaczenia, głównie ze względu na efekty.

ocenił(a) film na 6
tanja55

taak co do efektów i do Sturgessa to jest warty obejrzenia...Reszta..hm..pozostawia troche niedosytu... jakoś nie spodobałą mi się ta cała historia...takei to jakie wszystko sztuczne,koniec wymuszony jakby włąśnie taki jakiś robiony w pośpiechu... nie...nie....zdecydowanie sie zawiodłam...zwłaszcza ze po trailerze zapowaidalo sie naprawde neiźle... Wydałwalo się coś niebanalnego,jakaś ceikawa historia może a troszke lipa wyszła.Jak zresztą w wielu filmach.Ale ze względu na Jima i niezłe efekty - ..6/10 ....

ocenił(a) film na 7
Pauleta

zgadzam sie. bylam rozczarowana zakonczeniem, a film mial taki wspanialy potencjal.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

mam dokładnie takie samo zdanie - ckliwa historia jak wiele innych, ale scenografia, pomysł na film, no piękne, piękne.

ocenił(a) film na 7
perpetual

Mogło być pięknie na początku jest całkiem zachęcająco,choć kojarzy mi się to trochę z photoshopem.Ale i tak był klimat baśniowej historii o miłości.Ale co potem no co potem nietrzymające się kupy wypaczone zwroty akcji tak jakby reżyserowi ktoś po plecach strzelił batem aby jak najszybciej skończył film,a ten pod wpływem presji po pełnił ,,kilka,, błędów.A zakończenie to już kubeł pomyj rzucony na gowe widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones