PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526798}

Odwróceni zakochani

Upside Down
6,2 30 397
ocen
6,2 10 1 30397
Odwróceni zakochani
powrót do forum filmu Odwróceni zakochani

Mnostwo błędów logicznych - ale nie tylko - kłócących się ze zdrowym rozsądkiem. Słaba główna rola męska (taki zniewieściały typek). Słaba główna rola żeńska. Słaby scenariusz (wszystko z góry wiadomo). Do efektów specjalnych i muzyki nie ma się co czepiać. Film rozlazły jak flaki z olejem samochodowym. Wymiękłem. Ocena: 5/10 piw. Czyli po pięciu piwach można ten film spokojnie zaliczyć. Nie przeczę, jadnak, że może się komuś ten film nawet bardzo podobać na trzeźwo.

ocenił(a) film na 9
Loco_Mario_PL

Błędy logiczne.... to baśń przecież. A Incepcja, Czarownica, Batman - tam dopiero to fantastyka :)

ocenił(a) film na 7
Loco_Mario_PL

I kolejna osoba która ocenia film na podstawie "logiki" i pewnie praw fizyki..
Który film sci-fi trzyma się fizyki? Zresztą czego Ty oczekujesz po melodramacie jak nie pary która chce ze sobą być i przez cały film dąży do tego by być razem pokonując grawitację?
Jak nie lubisz melodramatów to ich nie oglądaj:)
Ja nie lubię obejrzałem pewnie tyle że mógłbym zliczyć na palcach jednej ręki, ale ten mi się podobał:) Zapewne to tego klimatu podwójnej grawitacji i efekt "sci-fi" w filmie mnie tak zachęcił i nie żałuję;)
Film fajnie się ogląda, podwójna grawitacja to ciekawy pomysł i mimo że każdy widząc początek filmu mógł wiedzieć jaki będzie koniec oglądało się w moim przypadku z zaciekawieniem :)

ocenił(a) film na 3
kowal1528

odpuść sobie moją uwagę na temat logiki. Reszta jest aktualna.

Loco_Mario_PL

grałeś kiedykolwiek na scenie ???

Loco_Mario_PL

jak nie to wyslij się i zrób to a potem pogadamy o grze aktorskiej :D

ocenił(a) film na 3
pumaadi

Smart ass :-))

ocenił(a) film na 3
pumaadi

I naucz się grać, jeśli grasz, bo polscy aktorzy to masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones