PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834707}

Ogień

Burn
5,5 1 668
ocen
5,5 10 1 1668
Ogień
powrót do forum filmu Ogień

Miła niespodzianka.Sięgnąłem po ten film w ciemno i bez wygórowanych oczekiwań,a to okazał się kawałek dobrego kina - ja się bawiłem świetnie.Film dość specyficzny z odjechanym klimatem,jeden z bardziej absurdalnych napadów jakie widziałem na ekranie.Z jednej strony mamy tu napięcie i emocje,a z drugiej wręcz absurdalny humor.Największym jednak plusem tego filmu jest odtwórczyni roli Melindy - bardzo dobrze zagrana rola,brawa dla tej dziewczyny.Szczerze polecam.

kleju30

Jest dokładnie tak, jak mówisz. Mnie także bardzo się spodobał ten film oraz ta Melinda, która dzięki temu, że nie do końca była normalna, to przez to była bardzo fajna :)
No ale poza tym naprawdę fajnie zrobiony ten film i ani chwili się nie nudziłem go oglądając i z chęcią obejrzał bym więcej takich

ocenił(a) film na 6
kleju30

kleju, myślę że Tilda przez fakt , ze tak się potoczyły sprawy i finał doświadczyła odmiany za sprawą tego ognia i pożaru. Wreszcie ktoś przemówił do niej szczerze !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones