Film

Foyer

2019 11 min.
1
chce zobaczyć
{"id":"838923","linkUrl":"/film/Ognisko+domowe-2019-838923","alt":"Ognisko domowe"}
Serdeczny list, butelka wina, podziękowania za udany pobyt. Kamera nieśpiesznie przesuwa się po wnętrzach eleganckiego... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Serdeczny list, butelka wina, podziękowania za udany pobyt. Kamera nieśpiesznie przesuwa się po wnętrzach eleganckiego domu, który Emilie przez serwis internetowy wynajęła nieznajomym na krótki pobyt. Wszystko pozornie gra, a jednak po seansie widz może chcieć dwa razy zastanowić się, czy chciałby w ten sam sposób sobie dorobić.Serdeczny list, butelka wina, podziękowania za udany pobyt. Kamera nieśpiesznie przesuwa się po wnętrzach eleganckiego domu, który Emilie przez serwis internetowy wynajęła nieznajomym na krótki pobyt. Wszystko pozornie gra, a jednak po seansie widz może chcieć dwa razy zastanowić się, czy chciałby w ten sam sposób sobie dorobić. Oryginalnie wyreżyserowana kameralna czarna komedia z Kanady. Skromna i w gruncie rzeczy prosta historia zaskakuje nieoczywistym montażem i niepokojącym klimatem. Reżyserkę zainspirowały własne doświadczenia z wynajmowaniem mieszkania.

inne tytuły

forum filmu Ognisko domowe

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.