PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391091}

Oko bestii

Eye of the Beast
3,2 293
oceny
3,2 10 1 293

Oko bestii
powrót do forum filmu Oko bestii

Właściwie to dzisiaj, bo 35 min. po północy. No i było tak jak myślałem, kolejna słaba produkcja z beznadziejnymi efektami ( o ile można je tak nazwać ), zobaczyłem może z 30 min. i podziękowałem, wolałem szybciej się położyć i dłużej pospać.
Nie wystawiam oceny, bo nie mam takiego zwyczaju, kiedy nie oglądam filmu w całości (lub większości), ale szczerze mówiąc szkoda czasu na takie produkcje.

użytkownik usunięty

Powtórka z rozrywki TVP 1 – 22:15, 27.08.2010

Właśnie, gniot jakich mało, a TVP2 traci co raz bardziej.

ocenił(a) film na 2

Odnoszę wrażenie, że rozkładówkę w TVP układa jakiś idiota ; coś takiego jak "oko bestii" , leci o całkiem przyzwoitej porze w piątkowy wieczór, a np. "Lot Nad Kukułczym Gniazdem", o drugiej w nocy, czy tam o pierwszej :| .

Tommy_Red

Tommy_Red: i potem goście w tvp patrzą na wyniki oglądalności i analizują: "Ooo, to Oko Bestii oglądało 2 miliony ludzi. Hmm.. A lot nad kukułczym gniazdem tylko 500 tys... Czyli wiecie co, trzeba więcej takich horrorów bo ludzie to lubią! Tylko żeby było że jesteśmy telewizją misyjną to weźcie gdzieś wciśnijcie w nocy jakieś oskarowe filmy, żeby się do nas Rada Etyki Mediów nie przypie*** i będzie git!" ;D a że kurka o 2 w nocy ludzie już śpią a o 22 starają się złapać cokolwiek kolorowego na ekranie to już nie zastanowią!

Tommy_Red

Zauważ że np taki "Lot nad kukułczym gniazdem" na żadnej stacji nie leci wcześnie..a przeważnie późno.. nie chcę skłamać ale wydaje mi się że kiedyś ten film widziałem na TVP 1 albo TVP 2 około godziny 21... (ale to dość dawno i może mi się coś pomyliło)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones