PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 506
ocen
6,2 10 1 67506
4,4 7
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Sam film zapowiadał się bardzo dobrze i do pewnego momentu było dobrze na ekranie... Ale zakończenie strasznie banalne, brak jakiejś koncepcji...
Najpierw porusza się ciekawe i dość głębokie tematy, by w zakończeniu sprowadzić wszystko do jednej misji, którą musiała wykonać główna bohaterka... Jak dla mnie - poziom jak w opowiadaniu z gimnazjum...

Nie wiem czy oryginał też się tak kończy, nie widziałem...

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się z Tobą, że film zapowiadał się dobrze i ogolnie fabuła była bdb ale ja w przeciwieństwie do Ciebie mam troszke inne zdanie co do koncówki. Mi się wydaje że całkiem nieźle się skończyło, chociaż mogło inaczej, żeby dodało więcej 'tajemniczości'. Filmy typu horror / thriller przyzwyczyaiły nas już do zakończeń typu "unhappy end" i myślę że dlatego też można czuć niedosyt po zakończeniu tego filmu.

użytkownik usunięty

właśnie dlatego oryginał jest lepszy, bo nie ma happy endu, ludzie stojący w korku nie wierzą dziewczynie walącej w szyby i krzyczącej, że zaraz wszyscy zginą. wszyscy biorą ją za wariatkę i zostają w samochodach. tak to jest jak hollywood się za coś wezmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones