film

Ondyna

2019
40m
6,1 419
ocen
6,1 10 1 419
5,7 3
oceny krytyków
Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Zobacz pełny opis
Ondyna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Gdy śmiertelnik zapadł w sen, zapomniał o oddechu i zmarł. Istnieje też rzadka, nieuleczalna choroba, zwana Klątwą Ondyny. Cezary (22) nadal mieszka z matką (50)Ondyna była nimfą wodną, która zakochała się w śmiertelniku. Z powodu jego niewierności, musiała rzucić na niego klątwę, że będzie oddychał tak długo, jak będzie o tym pamiętał. Gdy śmiertelnik zapadł w sen, zapomniał o oddechu i zmarł. Istnieje też rzadka, nieuleczalna choroba, zwana Klątwą Ondyny. Cezary (22) nadal mieszka z matką (50) i jest zakochany w Emilii (20), wokalistce rockowej. Skrywa także mroczną tajemnicę. Pewnego dnia cała trójka musi  stawić czoła mitycznej Ondynie i jej klątwie.

studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej / Stowarzyszenie Filmowców Polskich / Studio Munka / więcej
tytuł oryg.
Ondyna
inne tytuły
Ondine Miedzynarodowe
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Główni aktorzy chyba są przyrodnim rodzeństwem gdzieś mi się obilo o uszy.

Przegwizdane...

ocenił(a) film na 4

nawet nie wiedziałem, że jest taka choroba. Mocny i przejmujący krótki dramat. Dobre role Bieleni i Koleśnik, młodzi, zdolni aktorzy!

https://www.teleman.pl/tv/Studio-Munka-Ondyna-4-7-2008369

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones