PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434429}

Opór

Defiance
6,5 34 285
ocen
6,5 10 1 34285
5,0 3
oceny krytyków
Opór
powrót do forum filmu Opór

Co Ci Żydzi takiego zrobili że te Niemieckie świnie ścigały ich z taką zawziętością ? Jest to dla mnie chore i coś czego nigdy nie zrozumiem ! Zresztą te demony nadal gdzieś tkwią skoro określenie "Ty żydzie" uważa się za obraźliwe.

n00b90

Nie widzę żadnego powodu do wyzwisk.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
n00b90

Proponuje poćwiczyć polski. Bo wiadomo: "polska język - trudna język".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
n00b90

Weź pigułkę, bo widać objawy odstawienia leków.

ninja_4

WSZYSTKIM polecam zobaczyc ten film
Waltz with Bashir <------------------- niezly film
pokazuje tam prawdziwe zachowanie syjonistów , których hitler nie zdazyl upiec.

użytkownik usunięty
ninja_4

Rozumiem cie Ninja, ogladając pare dokumentów o Auschwitz, strasznie te zbrodnie dokonywane przez nazistowskie niemcy we mnie uderzyly, najbardziej mnie smieszy to ze w Polsce ktora rowniez byla uwazana przez niemcow za scierwo i narod podludzi wyksztalcily sie takie antysemickie zapedy, tepili Zydow tak samo jak nas dzieci kobiety kalekow, sa niestety w Polsce neo-nazisci mowia co prawda o zbrodniach Sowietów ale doszukują sie wystepkow Żydów i bezkrytycznie popierają idee narodowego socjalizmu wymyslona przez hitlera co jest obrzydliwe

zapomniasz tez, ze wiekszosc sowieckich zbrodniarzy bylo niestety zydami :
dowód:
http://www.filmweb.pl/film/Op%C3%B3r-2008-434429/discussion/israel+is+greatest+c ountry+of+the+world,1837019

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
ninja_4

pogadaj z dziadkiem starszym sąsiadem jak było dobrze ,co nie znaczy ze popieram działania hitlerowców

ninja_4

Dla ignorantów - żydowscy bracia bielscy, którzy podobno np. sprzedawali żydówki do niemieckich, wojskowych burdeli, byli zamieszani m.in. w zbrodnię ludobójstwa na Polakach w Koniuchach lub Nalibokach!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones