PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465891}

Opowieść o miłości i mroku

A Tale of Love and Darkness
6,6 6 371
ocen
6,6 10 1 6371
5,0 7
ocen krytyków
Opowieść o miłości i mroku

"Opowieść o miłości i mroku" to ekranizacja bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Przejmująca historia dzieciństwa i dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie"Opowieść o miłości i mroku" to ekranizacja bestsellerowej powieści autobiograficznej Amosa Oza. Przejmująca historia dzieciństwa i dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa ukojenie znajdowała w opowiadaniu ukochanemu synowi niesamowitych historii z pogranicza jawy i snu. Z czasem opowieści były coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu stać się rzeczywistością… Jak bardzo zmieni to życie chłopca, który wkrótce zostanie światowej sławy pisarzem?

Opowieść o miłości i mroku
Zwiastun nr 1 (polski) 1:26
Opowieść o miłości i mroku
Klip Natalie Portman o pracy nad filmem 2:37
  2016-02-23T09:33:50 https://fwcdn.pl/webv/85/13/38513/a2.38513.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/opowiesc_o_milosci_i_mroku_trailer_recenzje_internet.vp9.1080p.webm
Opowieść o miłości i mroku zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Amos Oz (pamiętnik)
dystrybucja
Next Film
studio
Avi Chai fund / Gesher Fund (wsparcie) / Handsomecharlie Films / więcej
tytuł oryg.
A Tale of Love and Darkness
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.