PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417605}

Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories
6,7 47 179
ocen
6,7 10 1 47179
Opowieści na dobranoc
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc

Wbrew pozorom to całkiem inteligentny film i przekazuje sporo wartości. Owszem jest warstwa absudralno-śmieszna ale.. to nie Jest wada filmu. Jeden z z lepszych (Jeśli nie najlepszy) film Adama Sandlera.

Bardzo ciekawy jest tu humor (zapewniany głównie przez świnkę morską - Wyłupka) - z umiarem i smakiem ale naprawdę nieźle. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem oglądając film:)

Fabuła filmu (mimo kilku potknięć) była naprawdę nieźle pomyślana (mistrzostwo - motyw z deszczem kulek-gum do żucia - najpierw niby absurd a potem rewelacyjne wyjaśnienie)

Gra aktorska była naprawdę dobra - zarówno Sandlera jak i młodych aktorów. Dorośli tez dali rade - byli przerysowani ale z umiarem. Nie uwierał, jak to często bywa w tego typu produkcjach - prymitywny humor bo go prostu nie było.

Ten film to genialny przykład użycia absurdu który jak się dobrze przyjrzeć - znowu tak absurdalny nie był.

Wiem ze generalnie motyw filmowy był oklepany przewidywany ale tu został pokazany w takiej formie że... zupełnie to nie przeszkadza.

Można pokazać oklepany temat w taki sposób że naprawdę chce się to oglądać?? Ten film udawania ze można.

skoczek_narciarski

Dla mnie okropnie nudny i nieśmieszny. To ,,kino", jeśli już to tylko dla dzieci. Jestem fanką Sandlera, ale ten film w ogóle mu nie wyszedł i oceniam na 1.

marry222

No bez przesady, Film może się nie podobać ale żeby oceniać na 1... I to bez podania argumentów..

ocenił(a) film na 5
skoczek_narciarski

Tak film nie na 1, ale na góra 5. Nudny, fabuła nie zgrana. Sam pomysł z bajkami jest fajny, ale jakoś kiepsko przedstawiony. I w ogóle taki nudny ten film. Raczej bym nie poleciła

Karoll7

Powiedzmy ze zaczęli dobrze a potem trochę zabrakło przysłowiowej "pary" ale nudny?? Ja tego nie odczułem, Jasne że to nie est film akacji ale znowu nudą nie wieje. Znam nudniejsze filmy:)

ocenił(a) film na 5
skoczek_narciarski

Ja też, nie znaczy to jednak, że ten nie jest nudny. :P

Karoll7

podałam Ci moje argumenty, przeczytaj jeszcze raz :P

marry222

Właśnie takie kino nie jest tylko dla dzieci - Film ten można śmiało oglądać z całą rodziną, nie jest to kolejna komedia w który poziom żartów jest totalnie żenujący i wręcz niesmaczny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones