Opowieści na dobranoc

Bedtime Stories

2008 1 godz. 40 min.
6,7 46 174
oceny
6,7 10 46174
5 714
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":417605,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bedtime+Stories-2008-417605/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Opowieści na dobranoc
 • Wbrew pozorom to całkiem inteligentny film i przekazuje sporo wartości. Owszem jest warstwa absudralno-śmieszna ale.. to nie Jest wada filmu. Jeden z z lepszych (Jeśli nie najlepszy) film Adama Sandlera.

  Bardzo ciekawy jest tu humor (zapewniany głównie przez świnkę morską - Wyłupka) - z umiarem i smakiem ale naprawdę nieźle. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem oglądając film:)

  Fabuła filmu (mimo kilku potknięć) była naprawdę nieźle pomyślana (mistrzostwo - motyw z deszczem kulek-gum do żucia - najpierw niby absurd a potem rewelacyjne wyjaśnienie)

  Gra aktorska była naprawdę dobra - zarówno Sandlera jak i młodych aktorów. Dorośli tez dali rade - byli przerysowani ale z umiarem. Nie uwierał, jak to często bywa w tego typu produkcjach - prymitywny humor bo go prostu nie było.

  Ten film to genialny przykład użycia absurdu który jak się dobrze przyjrzeć - znowu tak absurdalny nie był.

  Wiem ze generalnie motyw filmowy był oklepany przewidywany ale tu został pokazany w takiej formie że... zupełnie to nie przeszkadza.

  Można pokazać oklepany temat w taki sposób że naprawdę chce się to oglądać?? Ten film udawania ze można.

 • skoczek_narciarski Dla mnie okropnie nudny i nieśmieszny. To ,,kino", jeśli już to tylko dla dzieci. Jestem fanką Sandlera, ale ten film w ogóle mu nie wyszedł i oceniam na 1.

 • marry222 No bez przesady, Film może się nie podobać ale żeby oceniać na 1... I to bez podania argumentów..

 • Karoll7 ocenił(a) ten film na: 5

  skoczek_narciarski Tak film nie na 1, ale na góra 5. Nudny, fabuła nie zgrana. Sam pomysł z bajkami jest fajny, ale jakoś kiepsko przedstawiony. I w ogóle taki nudny ten film. Raczej bym nie poleciła

 • Karoll7 Powiedzmy ze zaczęli dobrze a potem trochę zabrakło przysłowiowej "pary" ale nudny?? Ja tego nie odczułem, Jasne że to nie est film akacji ale znowu nudą nie wieje. Znam nudniejsze filmy:)

 • Karoll7 ocenił(a) ten film na: 5

  skoczek_narciarski Ja też, nie znaczy to jednak, że ten nie jest nudny. :P

 • Karoll7 podałam Ci moje argumenty, przeczytaj jeszcze raz :P

 • marry222 Właśnie takie kino nie jest tylko dla dzieci - Film ten można śmiało oglądać z całą rodziną, nie jest to kolejna komedia w który poziom żartów jest totalnie żenujący i wręcz niesmaczny .