PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 122 175
ocen
8,0 10 1 122175
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

Wszyscy mówią, że ten film będzie faworytem na przyszłorocznych Oscarach. Ja w to nie wierzę. Ludzie, przecież ten film ma całą obsadę białą. Oscary, które uważają, że film to nie sztuka tylko narzędzie propagandy, lubią rasistowskie produkcje, które wyśmiewają ludzi białych i pełnosprawnych. Dlatego Nolan, który kręci filmy dobre, a nie rasistowskie(bo jak już pisałem, to co promują Oscary, to rasizm, a nie poprawność polityczna) nie ma szans na statuetkę. Ma szansę jedynie na wysokie oceny od widzów i krytyków, oraz na spore dochody czego naprawdę mu życzę.

ocenił(a) film na 9
Springfield12

Jedno jest pewne - Nolan ma jaja i sra na Oscary oraz na całe to zepsute ideologiczno-rasistowskie środowisko.

ocenił(a) film na 10
Buker7

Otóż to. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy nie ulegają tym głupotom. Oczywiście to, że w filmie pojawia się murzyn, albo homoseksualista to nie problem, o ile to ma jakiś sens. Na przykład mulata Mała syrenka. Przecież to jakaś tragedia.

ocenił(a) film na 9
Springfield12

Niestety, tacy jak Nolan to gatunek na wymarciu. Jeśli "Oppenheimer" zbierze dobre recenzje od krytyków i ogólnie będzie dobrze oceniany, to mam nadzieje na brak jakichkolwiek nominacji do żałosnych Oscarów. Może ludzie się obudzą i przejrzą na oczy, bo to wszystko zmierza w jakimś chorym kierunku. 

ocenił(a) film na 10
Buker7

Dzięki Bogu, po za Nolanem jest jeszcze kilka osób, które nie ulegają szantażowi Oscarów. Na przykład Scorsese. Ja osobiście bardzo czekam na jego kolejny film "The killers of the flower moon".

ocenił(a) film na 9
Springfield12

Liczy sie ilosc osob ile obejrzy a nie jakies statuetki i to jest wyznacznik w tym swicie. Statuetki nic nie znacza. Takze nie warto sie tym przejmowac tylko biletem do kina mozna wesprzec Nolana, na ktorego ja ide w ciemno.

Springfield12

Dokładnie, Nolan to ostatnio mój  ulubiony reżyser, teraz dodatkowo uświadomiłeś mi że nie ma w jego filmach tej całej tej hollywoodkiej propagandy i lubię go jeszcze bardziej. Obsada świetna, Cillian to wiadomo jego ulubieniec i fakt jest świetny, do tego Oldman, bardzo ciekawi mnie występ Roberta Downey Jr którego lubię, Pugh, Damon, Blunt również są świetni.

ocenił(a) film na 7
Springfield12

być może przy produkcji są zatrudnione osoby, które pomogą spełnić wymagania. Nie zawsze główna obsada musi być dobierana pod kątem tych nowych wytycznych.

Springfield12

Fakt, ale w tle np. na uczelni dało się zauważyć czarnoskóre osoby, tyle że właśnie stanowiły tylko tło przez bardzo krótką chwilę.

Aybige1

Ale za to oczywiście mocny plus! Bez poprawności politycznej. Filmy stają się przez to nieznośne.

ocenił(a) film na 10
Springfield12

A jednak się pomyliłem. "Oppenheimer" dostał Oscara. I bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 5
Springfield12

Cyk, 7 Oscarów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones