PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 122 495
ocen
8,0 10 1 122495
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

... I nie wychodzić z sali, bo jak widać było każda scena miała sens I duże znaczenie.
Co najbardziej mnie zachwyciło to właściwie muzyka I jak doskonale został ten film zmontowany, bo jeśli chodzi o te najlepsze szczegóły to tak -pan nolan dowiózł moje oczekiwaniami a nawet powiem lepiej... "Jest to film na który nie czekał nikt ale się doczekał każdy"interpretacje zostawiam wam.Kapitalna rola głównego bohatera wręcz widać było mometami że wczuł się tak dobrze w rolę że widać było w jego oczach ból, zachwyt, I wszystkie emocje jakie mogłem sobie wymarzyć,to robiło na mnie największe wrażenie jeśli chodzi o grę aktorską.warto było iść do kina I oglądać ten film, ciesząc się tym że nadąża się za tym co się dzieje I właściwie chce się iść na niego jeszcze raz, ciesząc się widokiem najlepszego filmu ostatnich lat według mnie, arcydzieła współczesnej kinematografii.pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones