PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150364}

Orgia śmierci

Orgy of the Dead
2,6 230
ocen
2,6 10 1 230
Orgia śmierci
powrót do forum filmu Orgia śmierci

urocza szmira

ocenił(a) film na 3

scenariusz autorstwa Eda Wooda i to już tłumaczy wszystko. choć nie wiem czy w ogóle wypada nazywać to coś scenariuszem, bo założywszy że on w ogóle istniał, to nie mógł zajmować więcej niż jedną stronę A4, i to zaoisaną bardzo dużą czcionką. wszystko sprowadza się do tego że jakaś parka ma wypadek w pobliżu cmentarza. po przebudzeniu są świadkami imprezki urządzonej przez umarlaków. a te zabawiają się oglądając tańczące nago panienki. no i tyle w kwestii fabuły. na dłuższą metę jest to dosyć nużące, bo ile można patrzeć na gibające się w rytm jakiejś tandetnej muzyczki laski. plus jest taki że większość z nich jest całkiem urodziwa. no i ma to swój urok, bo jest tak skrajnie złe od początku do końca że nie sposób nie podejść do tego bez sympatii. te plastkiowe dekoracje, kretyńskie kwestie dialogowe i niemiłosiernie koślawe aktorstwo - kicz jak najbardziej w postaci czystej.

ocenił(a) film na 4
Caligula

Faktycznie film ten prawie nie ma fabuły. Bardziej można go rozpatrywać w kategoriach... hmmm... programu erotycznego(?). To po prostu kilka scenek tańca erotycznego poprzeplatanych czerstwymi introdukcjami. Ze względu na niewątpliwą kiczowatość ma to jednak swój urok.

Caligula

Najlepsze postacie filmu to nie wątpliwie pomocnicy Imperatora czyli wilkołak i mumia postacie tak absurdalne jak cały ten "film".
Ed Wood miał wyobraźnie ciekawe na ile reżyser odbiegł od scenariusza ...

Caligula

A ja mam następujące pytanie: gdzie widzieliście ten film?

ocenił(a) film na 4
hardee

Chyba eMule, ale widziałem też linki na Rapidshare na jakimś forum. Pogooglaj. Na polską dystrybucję DVD chyba nie liczyłeś?

KingOfWine

Te linki do rapida, które poznajdowałem do tej pory nie działały, ale dzięki za przypomnienie o emulu! Nie korzystałem z niego tak długo, że już zapomniałem o jego istnieniu :D.

ocenił(a) film na 5
Caligula

Uuu, laski to najmocniejszy punkt tego filmu, zwłaszcza ta ruda.^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones