PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863851}
5,7 3 921
ocen
5,7 10 1 3921
4,8 16
ocen krytyków
Orlęta. Grodno ‘39
powrót do forum filmu Orlęta. Grodno ‘39

Pamiętam jeszcze z czasów studenckich jak pisałem pracę na temat ludobójstwa na ludności cywilnej, obrońców Grodna... Film na Polski budżet jest bardzo dobry, ciekawi od początku do samego końca, gdzie wychodzi się z sali kinowej w ciszy...
Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że II WŚ była straszna i okrutna wojna, do tej pory świat takiej nie znał i do tej pory nie poznał, Polska poniosła klęskę przez nieudolną politykę i kolesiostwo na wysokich stanowiskach, mam jedynie nadzieję, że ludzie się w końcu obudzą i nie dadzą się kolejny raz wymanewrować politykom... oraz w nie nasze wojenki...

m_bizewski

Na to powinny pójśc szkoły ponadpodstawowe w ramach lekcji historii

m_bizewski

Wiele już widziałem i to jest jeden z lepszych polskich filmów, jakie widziałam w tym roku

m_bizewski

Milo czyta sie taki komentarz o tym filmie. Ważna produkcja, która wreszcie pojawiła sie na ekranach a większość komentarzy zniechęca widza do obejrzenia filmu. Film bardzo dobrze zrobiony, mocny, pokazujący historię, Dobrze, że pomimo tylu nieprzychylnych komentarzy poszłam na Orlęta do kina.

m_bizewski

Nie jest idealnie ale jest na prawdę dobrze. Wciągnął, złapał za serce. Osiągnął swój cel. Jeszcze po wyjściu z kina zastanawiałam się, a co gdyby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones