PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863851}
5,7 3 921
ocen
5,7 10 1 3921
4,8 16
ocen krytyków
Orlęta. Grodno ‘39
powrót do forum filmu Orlęta. Grodno ‘39

Historia chwyta ze serducho, nie znałem jej. Genialna relaziacja operatorska, światło, scenariusz, gra aktorska tych młodzików, uzupleniona przez tope i genialną Jowite Budnik.

zkacyk20

W kinie było dużo ludzi jak na dzisiejsze czasy. Nie jest to komedia więc bardziej powinno się to docenić. Cieszy mnie, że wielu ludzi chce jeszcze zrozumieć historię, zobaczyć film, który daje do myślenia. Bardzo mi się podobał. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
zkacyk20

Byłam ciekawa tego filmu, bo nie łatwo zrobić taki film, za chwilę znajdzie sie rzesza pseudo znawców tematu i znajduje "nieprawidłowości". Jestem mile zaskoczona, bo film jest spójny, nie ma żadnych udziwnień, przedstawia fakty w sposób rzetelny. Według mnie dał radę.

zkacyk20

Ja bym podbił element nagrania, bo że emocje to oczywiste,ale naprawdę super praaca kamery, dźwięk dobrze zorbiony, fajnie pociągnięta historia.

ocenił(a) film na 10
zkacyk20

To jest właśnie dowód na to, że takie filmy warto produkować. Nasza historia nie jest znana nawet Polakom. Niewiele, lub wcale się nie mówi o roSSyjskiej inwazji na Polskę we Wrześniu 1939 roku. Owszem, pojawiają się dyskusje, wykłady historyków, naukowców (i dobrze), ale do szerszego grona odbiorców to nie dotrze, a dobrze zrobiony film już tak. Oby powstało jak najwięcej takich obrazów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones