PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104010}

Osada

The Village
6,2 186 744
oceny
6,2 10 1 186744
5,8 29
ocen krytyków
Osada
powrót do forum filmu Osada

Ocena niższa

ocenił(a) film na 6

6/10. Niestety bo film jak dla mnie zapowiadał się na naprawdę klimatyczny obraz. Osada w
środku lasu, tajemnicze istoty wokół i pakt zawarty z nimi. Ocena znacznie spadła przez
zakończenie (mimo że logiczne!).

Onestis

Nie lepiej trochę rozwinąć wypowiedzi - co nie spodobało Ci się w zakończeniu, że ocena tak strasznie spada?

ocenił(a) film na 5
Redil

A chodź by to, że film kreowany był na thriller/horror, między innymi przez swój klimat i na to też się nastawiałem. Jednak jak kolega wspomniał, mimo że zakończenie logiczne, to nie podobał mi się powrót do nowoczesności, ale również, że leśne istoty to była tylko wielka ściema. Stąd moje 5/10.

użytkownik usunięty
Onestis

Chcieliście głupiej bajeczki, a dostaliście niezły scenariusz, który was przerósł. Inaczej nie sposób skomentować waszych zarzutów.

ocenił(a) film na 7
Onestis

"Ocena znacznie spadła przez zakończenie" ? za zakończenie właśnie film ma u mnie duży plus. Pokazuje jak jesteśmy manipulowani i jak wielki wpływ mają na nas rodzice i jak dalece mogą nas ukształtować pod względem religijnym, politycznym i społecznym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones