PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104010}

Osada

The Village
6,2 186 731
ocen
6,2 10 1 186731
5,7 28
ocen krytyków
Osada
powrót do forum filmu Osada

Przecież ten film rządzi...

użytkownik usunięty

czemu ma tak niską ocenę? Bardziej klimatycznego filmu od dawna nie widziałem. Niektóre sceny są tak genialnie kręcone, że aż ciary idą po plecach (scena zabójstwa czy próby zabójstwa Luciusa np.). Film estetycznie świetny, reżyseria, praca kamer - miód. Aktorstwo na wysokim poziomie. Muzyka hipnotyzująca. Scenariusz pomysłowy i zaskakujący. Nie macie gustu ludziska.

Film jest dla niektórych po prostu nudny jak flaki z olejem. Wiele osób w ogóle nie zasiadłoby do oglądania , gdyby nie zostali oszukani przez reklamy.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Znasz tylko te dwa filmy? Osada to nudy na pudy i to w dodatku wypromowane z myślą o wyciągnięciu kasy od widza któremu w przybliżeniu nawet nie wiadomo było o czym jest ten film.

użytkownik usunięty
R.E.H.

No cóż, widać jednak był za trudny dla przeciętnego, masowego widza, powinno się go było promować jako kino ambitniejsze.

Za trudny? Niby w którym miejscu? Po prostu nuda i dłużyzna. Mógłbyś napisać co twoim zdaniem jest w nim takiego ambitnego , bo jak dla mnie to posługujesz się wyświechtanym frazesem?

"widać jednak był za trudny dla przeciętnego, masowego widza" - na tej zasadzie to ja ci mogę pokazać jakąś paskudę i potem będę mówił , że to piękna kobieta a jej uroda była po prostu dla ciebie za trudna do ogarnięcia. Rozumiem , że po takich tekstach czujesz się mądrzejszy od masowego widza który lubi Transformers ( nie widziałem , ale to chyba jakaś ikona kina skoro się wszyscy na ten film powołują ) , ale treści to żadnych tak naprawdę nie niesie.

użytkownik usunięty
R.E.H.

Ja się na nim nie nudziłem, przeciwnie, chłonąłem jego atmosferę i fabułę z zaciekawieniem. Nie było tam żadnych dłużyzn, były za to świetnie zarysowane postacie, dialogi, relacje między postaciami i dobre aktorstwo. Film miał mnóstwo walorów estetycznych, reżyserskich, ale jeżeli nie umiałeś ich odebrać to cóż, twoja sprawa. Mogę tylko współczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones