PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104010}

Osada

The Village
6,2 186 744
oceny
6,2 10 1 186744
5,8 29
ocen krytyków
Osada
powrót do forum filmu Osada

Nic nie dzieje się w tym filmie... Chęci scenarzysty i reżysera były dobre ale nie wyszło dla
bardziej ambitnych ten film okazuje się troszkę "tępy". Zabieg widz boi się czegoś o czym
wszyscy mówią niby nie istnieje nie pokazuję się przez pół filmu a później okazuję się czymś
zupełnie nijakim. Spodziewałem się czegoś lepszego. Nie polecam!!!

ocenił(a) film na 7
Kinomanyak

Jak nie dokończyłeś to straciłeś najlepsze ...

ocenił(a) film na 1
rafalch

Ja bym to ujął inaczej: jak nie dokończył to stracił najmniej najgorsze.

ocenił(a) film na 8
Boskigrom

według mnie stracił najlepsze. I nie zgadzam się ten film nie jest głupiutki bo właśnie pełen tajemniczości i mądrości. W nim kryję się tajemnica. Jeśli nie doszedłeś do końca to powiem ci że ta starszyzna była tymi potworami, niewidoma dziewczyna dostała zgodę na przejście na drugą stronę lasu, żeby zdobyć lekarstwa dla Luciusa, którego Noah trzy razy dźgnął nożem. Ona szła sama przez ten las i nagle pocuzła że jedna bestia jest koło niej a już i tak wiedziała że to tylko przebrania więc sobie powtarzała że to nie istnieje. Ale tamten ją zaatakował, uciekała i stanęła koło takie dziury odwrócona plecami i tamten jak biegł to ona się odsunęła i on wpadł do tej dziury. Później się okazało że to ten Noah który znalazł kostium i go założył i ją straszył czego konsekwencją była śmierć. I ona tam wyszła spoza tego lasu i zobaczyła człowieka. I zaskoczenie, choć można było się domyślić wcześniej, że to nie działo się w dawnych czasach tylko w naszych obecnych i tylko oni stworzyli tą osadę i straszyli potworami żeby tamci nie poznali normalnego świata. I ona spotyka strażnika ten daje jej leki taki zszokowany kim ona jest i ona wraca, daje temu Luciusowi leki i się kończy. Ale to trzeba obejrzeć. Film pełen emocji i bardzo fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones