PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108121}

Osama

7,2 666
ocen
7,2 10 1 666
Osama
powrót do forum filmu Osama

Nie chce powiedziec,że zły los innych w jakis sposób mnie pociesza ale zawsze dystansuje do swoich zmartwien.Film pokazuje prawdziwe zycie kobiet w Afganistanie.Po obejrzeniu tego filmu chciało mi sie zaspiewac "Kocham Cie Polsko"...
Szkoda,że swiat tak niewiele robi w tym kierunku i że tak nielicznym udało sie uciec.Do niedawna był tam legalny mord dziewczynek-można je było zywcem zakopywac.Od paru lat jest zakaz tych praktyk.
One uważają,że Bóg stworzył je za kare ,że bycie kobieta to cos najgorszego co może przytrafic sie c z ł o w i e k o w i...
Czytałam Koran ,jest tam opisany sposób w jaki samce powinny bic swoje zony.One nie moga tego czytac-maja zakaz."Osama" to bardzo subtelny obraz traktowania tamtejszych kobiet.
W wielu wsiach w Afganistanie zupełnie normalnym jest obrzezanie kobiet w celu?...-pozbawienia ich przyjemnosci podczas współżycia.
Stary oblesny cap bierze sobie za zone młoda piękna niedoswiadczona dziewczynke.Niestety pedofilia to też ogromna cecha tamtejszych krajów.
Polecam ten film.Wszystkim.

ocenił(a) film na 9
gotka111

Musisz pamietać ze film ten ukazuje realia jakie panowały za Talibów. Oni uznawali, ze prawo koraniczne jest rzeczą święta i trzeba wszystko im podporządkować.
W chwili obecnej Talibów juz przy władzy nie ma i kraj nabiera powietrza w swoje zakurzone płuca.

ocenił(a) film na 8
rexxx

Na pewno? Tam niedługo będzie jeszcze gorszy syf niż poprzednio...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones