PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494846}

Oskar i pani Róża

Oscar et la Dame Rose
7,3 16 921
ocen
7,3 10 1 16921
7,0 2
oceny krytyków
Oskar i pani Róża
powrót do forum filmu Oskar i pani Róża

Na depresję

ocenił(a) film na 8

Obejrzałam ten film w trudnym momencie mojego życia. Przedtem nie miałam na niego ochoty, ponieważ jestem zbyt niecierpliwa aby docenić smutne filmy gdy jestem w dobrym nastroju. Pewnie dobrze się stało, że nie obejrzałam go wcześniej. Gdy byłam w dołku ten film mnie poruszył i pokrzepił. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

użytkownik usunięty
smutne_wero

Myślę, że na pewno, tylko nikt nie raczył Ci jeszcze odpowiedzieć... ;) Oceniam film z pozycji osoby dorosłej na 6,5, w takiej umownej skali... Przyznałem jednak najwyższą ocenę. Długo by pisać... W skrócie mogę. Reżyser zaskoczył mnie szczerością, polubiłem wszystkich bohaterów (co w życiu jest sprawą nieprawdopodobną), nie przeszkadzały mi zupełnie nazywane kiczowatymi sceny walk zapaśniczych, stereotypowe treści również, podobnie nie wadził kolor różowy. :) Cóż mogę chcieć więcej... ;) Absolutnie doceniam...

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem "kiczowate sceny walk zapaśniczych" znakomicie komponowały się z resztą filmu. Absurdalny humor i groteskowość tych scen podkreślają ich bajkowy charakter, jako że dla mnie były one niczym innym jak cudownymi baśniami opowiadanymi dziecku dla pobudzenia wyobraźni. Dla widza miały zapewne służyć jako comic relief i według mnie znakomicie spełniają swoją funkcję.

użytkownik usunięty
smutne_wero

Według mnie również... Poczytałem opinie internautów, no i przemyciłem niejako do swojej wypowiedzi, będącej odpowiedzią na temat założony przez Ciebie. :) Jeszcze przeczytam sobie opowiadanie. Nie teraz, za jakiś czas. Kapitalny film. Dzięki. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
smutne_wero

bardzo wzruszające i genialne dzieło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones