PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643176}

Osobliwy dom Pani Peregrine

Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
7,0 100 934
oceny
7,0 10 1 100934
5,8 14
ocen krytyków
Osobliwy dom Pani Peregrine
powrót do forum filmu Osobliwy dom Pani Peregrine

Zepsują

ocenił(a) film na 4

Już czuję, jak zepsują ten film. Nie da się oddać atmosfery książki. Po prostu się nie da. I te zdjęcia w książce...No kurde. Aż boję się oglądać.

ocenił(a) film na 6
glorianadias

Kto jest autorem i jaki tytuł ma książka? Z góry dziękuje za odp :)

ocenił(a) film na 4
pozdroelojol

Internet nie gryzie :)

ocenił(a) film na 4
pozdroelojol

Podpowiedź: wpisz tytuł filmu w przeglądarkę internetową typu google

ocenił(a) film na 8
pozdroelojol

,,Osobliwy dom Pani Peregrine" - Ransom Riggs, druga część to ,,Miasto Cieni". Polecam obie :D Teraz tylko czekać na trzecią

ocenił(a) film na 8
glorianadias

Już po zapowiedzi widać, że w niektórych miejscach film mija się z książką. Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo książki dawno nie czytałam ale...
Zamaskowane bliźniaki? To miało być nawiązanie do drugiej części czy mi takie postaci umknęły?
O co chodzi z tym statkiem?!
To chyba Emma miała wprowadzić Jackoba do ,,ich" świata a nie ta lekka (nie pamiętam imienia, wybaczcie)?
Co do tej lekkiej dziewczyny... ona ma moc Banshee z x-menów czy, przepraszam, co?
Rozumiem, że film nie jest kopią książki, ale akurat ta pozycja ma naprawdę świetny potencjał, z którego Burton mógłby coś fajnego wynieść i to nie zmieniając za dużo.
Mam nadzieję, że mimo to będzie naprawdę świetny. Czas pokaże...

ocenił(a) film na 5
glorianadias

Zepsuli, po trailerze widać, że zepsuli :( Książka była ponura, miejscami okrutna, taka, jak potrafią być baśnie. Przesycona upiornym nastrojem i pesymizmem.A po zapowiedzi widać śliczną bajkę. Puściutką, ładniutką przygodową bajeczkę :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones