PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92030}

Ostateczna walka

Final Round
5,5 147
ocen
5,5 10 1 147
Ostateczna walka
powrót do forum filmu Ostateczna walka

Film został wyprodukowany napewno w 1993 roku, ponieważ już na początku października 1993 roku był wydany na kasetach VHS przez firmę TOP VIDEO.

markus1511_2

wg IMDB film powstał w 1994 r. To co pisali kiedyś na kasetach vhs często nie miało nic wspólnego z rzeczywistością, dziwne polskie tytuły, pomyłki co do obsady i reżyserów o opisach fabuły nie wspomnę. To co pisze na kasecie być może dotyczy praw autorskich dystrybutora, nie koniecznie filmu. Nie zmienia to oceny filmu, klasa "B"

malutki

Na IMDB też się zdarzają pomyłki. Ja ten film właśnie widziałem 6 października 1993 roku na kasecie VHS wypożyczonej z wypożyczalni.

markus1511_2

Gratuluję pamięci, skoro pamiętasz nawet dzień w którym oglądałeś ten film. :-) Ja to nawet nie pamiętam gdzie zostawiłem auto pod sklepem. ;-)

Chlor_3

Takiej pamięci dobrej to nie mam, po prostu mam wszystkie filmy zanotowane kiedy oglądałem. Mam też zanotowane, czy filmy były brane z wypożyczalni czy z innego źródła.
Teraz jest Filmweb i w zasadzie nie muszę już wszystkiego archiwizować, jednakże do dzisiaj mam wszystko zanotowane. Pozdrawiam.

markus1511_2

A to fajna sprawa takie prywatne archiwum, zawsze można sobie po latach zajrzeć i powspominać dawne złote czasy ery VHS. Oprócz tego portal Filmweb zawsze może splajtować a papier przetrwa wiele. ;-)

markus1511_2

Zgadza się, mam ten film na VHS, i na napisach końcowych widnieje data 1993 na okładce także.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones