PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 040
ocen
5,3 10 1 50040
2,8 8
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Osobiście obejrzałem wszystkie odcinki oryginalnej bajki ,,avatar:legenda anga'' i była ona 100 razy lepsza niż to.Nie wiem do końca czy reżyser czytał książke , ale w filmie jest MNÓSTWO błędów, i to błędów związanych z treścią tej bajki. przykład: W filmie jest powiedziane że magia wody angowi szła bardzo źle, w książce i w orginalnej bajce jest całkowicie na odwrót , woda szła mu do nauki najlepiej z wszystkim żywiołów !, i chociaż Noah Ringer próbowal ratować ten film ponieważ bardzo dobrze zagrał i bardzo dobrze ,, ruszał rękami '' :P, inni aktorzy to zwalili ..., a szkoda bo film mógł być naprawdę bardzo dobry.

ocenił(a) film na 4
muminek322

Gdyby postacie miały osobowość, gdyby ze sobą rozmawiały, a nie otwierały usta tylko po to, żeby coś widzowi(!) wyjaśnić, gdyby było więcej czasu na ich poznanie. Ech tak w sumie to wszystko jest tu na siłę i bez emocji. Gdym nie oglądała serialu, za nic bym nie wiedziała, dlaczego rodzeństwo chce pomóc Angowi i dlaczego decyduje się lecieć w świat z jakimś ledwo co poznanym dzieciakiem. Gdyby... film był dłuższy (bo w tym czasie faktycznie trochę ciężko pokazać, nawet pokrótce fabułę księgi wody, w taki sposób, aby nie miało to charakteru streszczenia). Gdyby więzienie magów ziemi zostało pokazane tak jak w kreskówce... Gdyby montaż był lepszy... a tak? Gorsze to od Wiedźmina.

ocenił(a) film na 3
Kandara

dokładnie

ocenił(a) film na 6
muminek322

Ten film jest dobry tylko wszyscy go krytykują że nie podobny do bajki ale jak by nie porównywać bajki to film dobrze wyszedł z wyjątkiem kilku szczegółów do tego według mnie saga zmierzch jest totalnym dnem tego nie da się oglądać a zrobili kilka części i jakoś nie najeżdżają tak na ten film

muminek322

A co dopiero magowie ziemi! I jeszcze załatwienie księżyca przez Zhao, śmierć Yue, humor, wymowa, Ozai...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones