PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 042
oceny
5,3 10 1 50042
2,8 8
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 1

Krytycy filmu niczego nie zrozumieli. To arcydzieło! Tematem jest natura, zdrowa żywność, topnienie lodowców, radzieckie lodołamacze i kunszt fryzjerski - czego dusza zapragnie. Dawno nie widziałem filmu tak wielopłaszczyznowego: płaszczyzna scenariusza, liczne płaszczyzny aktorskie, płaszczyzna 3d. Generalnie płaszczyzna płaszczyzn.

ocenił(a) film na 10
wielki_hadron

dokładnie bardzo dobry film i te efekty specjalne 10/10

ocenił(a) film na 8
wielki_hadron

no film dobry. nie powiem,ale...ale wymięka w porównaniu z pierwowzorem. strasznie wszystko spłaszcza,a aang traci cały swój charakterek. z resztą,nie tylko on.

wielki_hadron

Ciekawe, ile osób powtórzy, że spoko film, zanim ktoś się zorientuje, że to była ironia.

Makuak

Aż się roześmiałam.
Filmu raczej nie oglądnę po przeczytaniu takich komentarzy.

ocenił(a) film na 1
Makuak

No i wszystko zepsułeś;-)))) pzdr

ocenił(a) film na 5
wielki_hadron

nie róbcie z siebie debili, na zdrowie Wam to wyjdzie z tymi irioniami bo gówno wiecie a do krytykowania to pierwsi.

ocenił(a) film na 7
Makuak

Ja się kapnałem po radzieckich lodołamaczach xD i padłem xD fajne efekty i jako bajkowa bajka dostaje bajeczną 7 xD nie moge oceniać np horroru i takich bajek na jedno kopyto

ocenił(a) film na 3
wielki_hadron

Filmu nie widziałem, ale po tej "pozytywnej recenzji" na pewno go obejrzę! :P

ocenił(a) film na 5
moooras

obejrzałem i dam 5/10 od strony wizualnej nawet nawet tak na 7 natomiast fabuła i muzyka to kiepsko 2/10 i niestety bardzo niepodobali mi się główni aktorzy

wielki_hadron

Gratulacje za Złotą Malinę! :D

ocenił(a) film na 6
wielki_hadron

Oglądając film ,nie był dla mnie całkiem nudny ,trochę naciągana fabuła i wiadomo - Boliwoodzkie aktorstwo ,ale po oglądnięciu bajki film stracił dla mnie jakąkolwiek wartość i uważam że zamiast oglądać film lepiej oglądnąć bajkę która jest na prawdę sympatyczna i miło się ją ogląda . Dam 6/10 za to ,że dzięki pojawieniu się filmu w kinach ,miałem okazję oglądnąć bajkę : P

ocenił(a) film na 2
advx

streszczenie serialu. w beznadziejnym filmie

wielki_hadron

No właśnie. Nie było aż tak źle, jak niektórzy mówią. Chociaż mogło być lepiej, nie ukrywam.

wielki_hadron

W pełni zasłużone Złote Maliny.

ocenił(a) film na 1
crazy_race

Podobno w tym roku Maliny wręczała sama Balladyna. Ktoś oglądał transmisję?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones