PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 085
ocen
5,3 10 1 50085
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Ja raczej jestem ciekaw czy podziela film na części , czy może będą czekac na sukces i dopiero powstanie wtedy sequel czy też wszystkie trzy rozdziały umieszczą w jednym filmie i na tym zakończą.
A tak z drugiej strony to jakos tego nie widzę , reżyser do tej pory zajmował się zupełnie innymi gatunkami filmów ale się zobaczy.

P.S. Oby było lepiej niż w przypadku przyzwoitego Dragonballa.

patryks83

Na Avatar.Wiki piszą że będzie trylogia, budżet wszystkich trzech części ma wynosić 250 mln$. Co do reżysera to jestem dobrej myśli, Shyamalan jest dla Avatara kims takim jak Jackson był dla LOTRa, tzn. po pierwsze jest wielkim fanem oryginału, po drugie dotychczas zajmował sie innymi filmami.

Masz tu wywiad twórców Avatara z reżyserem: http://www.youtube.com/watch?v=dBiGRraX3Fs

Po jego obejrzeniu zapragnąłem dać na mszę za Shyamalana ;-)

Sqrchybyk

OK . Niby ma byc trylogia ale to wszystko zależy od wpływów , a już były podobne sytuacje że również planowali kontynuacje jak w przypadku Eragona, Złotego Kompasu , Atramentowego Serca czy chociażby Dragonballa i nic z tego nie wyszło bo były klapy w BoxOffice. Dlatego chyba lepiej by było żeby powstał tylko jeden film niz zaczynac coś a potem nie skończyc.

patryks83

Zresztą sam Shyamalan przyznał że :

" napisze również scenariusz filmu. Obraz ma być gotowy na lipiec 2010 roku. Jeśli zostanie dobrze przyjęty, powstaną kolejne części."

patryks83

Ach tak... Cóż, za oceanem kreskówka jest szalenie popularna, więc film jest raczej skazany na sukces. Oby, bo to będzie kicha jeśli na jednej części się skończy. IMO ta historia ma potencjał równy Władcy Pierścieni i zasługuje na ekranizacje na tym poziomie.

patryks83

"P.S. Oby było lepiej niż w przypadku przyzwoitego Dragonballa."
Najnowszemu Dragonballowi jest daleko do przyzwoitości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones