PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 085
ocen
5,3 10 1 50085
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Jak oceniacie.

użytkownik usunięty

Jak oceniacie Nicole Peltz w tym filmie, oraz sam ten film.
Jak dla mnie nawet nawet.

Dla mnie 8/10. Świetna obsada ( zwłaszcza piękna Seychelle Gabriel oraz Nicola Peltz... ;) ), bardzo dobra gra aktorska, fajny klimat, ciekawa i trzymająca w napięciu fabuła. Jednak zabrakło mi tego "czegoś" i dlatego "tylko" 8...;) A tak powaznie, to ten film zawiera piekne przeslanie, mianowicie, ze: Nie zawsze trzeba zabijac wrogow, zeby zwyciezyc. Choc zapewne wielu ciezko sie bedzie z tym zgodzic, to jednak bardzo szlachetne nie ulec pokusie, a wiec nie zabic. Bo niekiedy sie tak zdarza, ze najgorszy wrog moze stac sie najlepszym przyjacielem a przyjaciel wrogiem... Niestety, cos o tym wiem... Kto tego doswiadczyl, to wie co mialem na mysli.
Dlatego bez watpienia ten film jest troche "inny" oczywiscie w pozytywnym znaczeniu tego slowa. To tyle ode mnie. Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

dziękuje :)
ale jak oceniasz nicole peltz

Jak dla mnie, to daje Jej tez 8/10 w tym filmie. Jest zarowno bardzo ladna jak i zagrala bardzo dobrze - jak dla mnie. A Ty co sądzisz o niej i o filmie ?

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

film mi się nie za bardzo podobała ale to o fabule chodzi, a aktorka nawet nie źle zagrała więc ją oceniam na 7,5/10

użytkownik usunięty

Film słabiutki, a aktorka...no cóż, normalne dziecko grające w filmie. Co tu można więcej powiedzieć...
Nie chcę być złośliwa, ale jeśli mogę coś zasugerować, to polecam z całego serca słownik ortograficzny, bo Twoje wypowiedzi strasznie kaleczą nasz język, nie tylko o ortografii mowa ale ogólnie interpunkcja, forma wypowiedzi po prostu leży. Zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie nie sprawdzają wyrazów, których chcą użyć. Wiele to czasu nie zajmuje a przecież pisownia o nikim innym nie świadczy jak tylko o nas samych.

użytkownik usunięty

Wiesz co z ignoruje twoją wypowiedź na temat mojego pisania, każdy ma swój styl i trzeba się do tego przyzwyczaić.

ocenił(a) film na 3

jaki swój styl? co prawda sama nie zwracałbym uwagi na ten jeden przecinek przed słowem 'oraz' (który jest błędem), ale jak ktoś słusznie zwraca uwagę, to nie należy się obrażać "bo każdy ma swój styl", tylko przeprosić. jeśli każdy będzie mieć Twoje podejście, za kilka lat takich 'stylów' będzie bardzo dużo.

użytkownik usunięty
Aleksandra1880

No dobra morze mnie trochę poniosło.

Aleksandra1880

Spokojnie, jak pójdzie do czwartej klasy, to może się czegoś nauczy. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones