PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 085
ocen
5,3 10 1 50085
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

Starcie Tytanów teraz a zaraz później Książę Persji Robin Hood, jeszcze Last Airbender oraz Opowieści z Narnii 3 następnie Dawn of War , dalej Piraci z Karaibów 4 no i Hobbit a także God of War.

A później co jeszcze może wreszcie powstanie Sindbad i Hekules

ocenił(a) film na 6
patryks83

mam cichą nadzieję, że zaszufladkowanie ostatniego władcy wiatru z tymi filmami jest błędem :).

co do pomysłów na tępe i efektowne blockbustery to pomysłów jest masa, a w najgorszym przypadku będa robili remake filmów z przed 2-3 lat :D.

Szczerze powiedziawszy to nie liczę na maszynowe przerabianie legend telewizji i kina na współczesne filmy, bo większość jest tak głupia że szkoda gadać. Dużo bardziej bym wolał, żeby herculesy i sindbady leżały spokojnie w szafce i czekały, aż złapie się za nie ktoś z pomysłem, jak np Nolan (tak jak zrobił z DK).

patryks83

"Starcie Tytanów teraz a zaraz później Książę Persji Robin Hood, jeszcze Last Airbender oraz Opowieści z Narnii 3 następnie Dawn of War , dalej Piraci z Karaibów 4 no i Hobbit a także God of War.

A później co jeszcze może wreszcie powstanie Sindbad i Hekules"

a jeśli nawet... to co?! na czymś kino zarobić musi, a nie ma nic lepszego niż masówka.

a co do wymienienia w jednym zdaniu "last airbendera" z "opowieściami..." i innymi "piratami...", mam nadzieję, jak moja przedmówczyni zresztą, że to błąd jedynie, bo aż żal patrzeć

;D

ocenił(a) film na 6
crazyIchicken

hmm.. raczej przedmówca ;) nick mylący, ale nic nie poradzę, przywiązałem się do niego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones