PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 085
ocen
5,3 10 1 50085
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru

http://www.youtube.com/watch?v=md_QndVeflQ

pojawia się takie coś raz na jakiś czash na YT, i teraz co do treści tego konkretnego:

Plusy:
- długie sekwencje walk
- pojęcie shyamalan o walkach w tym filmie i że wie co robi

Z kolei zastanawia mnie jak głęboko pójdą zmiany w historii i w wyglądzie świata. Nie do końca zrozumiałem tekst o "3" (bo nei wiem czego się tyczyło to 3). Jeśli mi się dobrze wydaje i myślą o tym żeby zrobić więcej niż 3 filmy, to pojawia się wątpliwość, czy czegoś nie spieprzą po drodze. W sensie żeby po wyjściu z kina nie zastanawiać się ile Airbendera było w Airbenderze. Shymalan zazwyczaj wie co robi, ale miło by było, żeby wytwórnia albo producenci za dużo się nie wmieszali.

No i postarzenie postaci i wprowadzenie większej różnorodności. JAk bez przegięcia to ok i to zrozumiałem. Starsze postacię będą łatwiejsze w odbiorze widzów, a róznorodność pozwoli wprowadzić więcej głębii w historii. Jednak znowu pojawia się obawa - jak przesadzą to mogą film zmarnować.

Już nei mówiąc o tym że jeśli modyfikują wiek bohaterów na etapie postprodukcji i zmieniają fabułę na tymże, to stawia to w wątpliwym świetle pomysł na film, i to mnie najbardziej martwi :/. Bo jak ktoś wie co kręci, to zazwyczaj zmiany w fabule = dokrętki a tutaj o niczym takim nie słychać, więc zaczynam się martwić. Oby bezpodstawnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones