PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418956}

Ostatni Władca Wiatru

The Last Airbender
5,3 50 085
ocen
5,3 10 1 50085
2,9 9
ocen krytyków
Ostatni Władca Wiatru
powrót do forum filmu Ostatni Władca Wiatru
Marko81

po jedynce ,mam nadzieje ze nigdy nie powstanie

ocenił(a) film na 1
Marko81

Powinna być. Pewnie taki był plan. Ale teraz muszą najpierw poprawić 1 żeby sie chociażby zastanawiać nad 2 i .

Marko81

Oby nigdy.

ocenił(a) film na 6
Marko81

Z tego co wiem to druga część będzie w 2014 i będzie nosić nazwę Avatar 2

ocenił(a) film na 6
darmon23

chyba nazwa będzie inna ponieważ nazwa avatar zarezerwowana jest do innego filmu o zupełnie innej tematyce ale chciałbym obejrzeć 2 :)

rafal_jozwiak5

O wlaśnie, do jakiego? Do "Avatara"? Glupie pytanie. Pewnie tak. Ma być druga część?

Marko81

Skoro film zaczyna się słowami: "Księga pierwsza: Księga Wody" a kończy przydzieleniem zadania siostruni Zuko to wartałoby pociągnąć dalej.
No chyba, że zrobią jak ze Złotym kompasem - dalej nie ekranizowali książek.

ocenił(a) film na 1
ines_25

Bo robiąc film zakładali, że odniesie sukces i że będą mieli sporo kasy i, że zrobią następną część. Ale film był klapą więc cały ten łańcuch się urwał. Tak samo jak w przypadku Eragorna, Super Mario Brothers, Tekkena, gdzie są furtki do kontynuacji, ale ich nie zrobiono

Marko81

Szczerze wątpię, aktorzy postarzeli się, a w czasie filmu, nie, więc byłby problem, a z tego co pamiętam to twórcy nie byli zachwyceni, ani negatywnymi recenzjami, ani średnim zarobkiem filmu, więc na drugą część bym się nie napalał :P

ocenił(a) film na 1
Marko81

nie, bo film odniósł kompletną porażkę

Marko81

Mój młodszy brat to ogląda ( serial ) nawet serial fajny, a co do pytania to wiem że są 3 księgi :Księga Wody , Ziemi i Ognia. Film nieciekawy, jak już to oglądajcie serial. W serialu jest jeszcze daleko po tej komecie( co się mówi na końcu filmu) więc ja uważam że mogą zrobic jeszcze 2 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones