PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31675}

Ostatni brzeg

On the Beach
7,2 3 118
ocen
7,2 10 1 3118
6,7 11
ocen krytyków
Ostatni brzeg
powrót do forum filmu Ostatni brzeg

film jest aktualny nawet dzisiaj, a końcowe sceny ryją beret i ogólnie rozwiązanie zagadki sygnału. Puste ulice, coś strasznego a zarazem człowiek ma świadomość że coś takiego jest coraz bardziej możliwe. Telewizja moglaby puścić ten film, a nóż popcornowa młodzież zamiast atomówek obejrzała by ten film, bo coś mało tu postów i ocen, a film uważam za jeden najlepszych jakie widziałem, a na dodatek pozostaje w pamięci

Redgard

Pierwsza część filmu jest jak dla mnie dość nudna, za to druga od wypłynięcia statku faktycznie ścina... W pierwszej straszy i wkurza infantylna zblazowana 40 letnia Moira, zupełnie inaczej niż w książce w której wyobrażałem sobie że ma najwyżej z 27 lat i jest sympatyczną na pół dojrzałą na pół dziecinną, ciekawą osobą.

ocenił(a) film na 7
Redgard

Apokalipsa jest bliżej niż myślisz !! Melodramat z lat 50 wpisany w gatunek kina katastroficznego. Niezłe !!

Moja ocena - 7/10


ocenił(a) film na 4
Redgard

No jak dla mnie to też w większości melodramat i nudy. I też sceny pustych miast najciekawsze, jak zwykle. Coś jak w Omega Man'ie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones