PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810363}

Ostatni dzwonek

L'heure de la sortie
6,0 1 483
oceny
6,0 10 1 1483
Ostatni dzwonek
powrót do forum filmu Ostatni dzwonek

Zastanawia mnie punkt wyjścia filmu. Dlaczego nauczyciel skoczył z okna? Skoro to nie uczniowie nękali Pierre'a, to kto lub co skłoniło go do targnięcia się na własne życie? Czyżby jak dzieci przeczuwał nadchodzący kataklizm? A może powód był bardziej prozaiczny?

staszek909

Nie ma to jak w tytule dać zajebisty spojler. ...

ocenił(a) film na 6
madzzz

Wspaniale! I już nici z oglądania...

Scarab_Bonku

Przecież nauczyciel się zabija w pierwszej minucie filmu, to żaden spoiler.

ocenił(a) film na 7
Tom_Ja

Dokładnie, zresztą w każdym opisie jest o samobójstwie... Jak koś nie chce wiedzieć nic o scenariuszu, to po co wchodzi na forum?

ocenił(a) film na 8
Scarab_Bonku

Jakie spoiler?! Pierwsze zdanie z opisu filmu: "Eric Capadis (Cyrille Hertel), nauczyciel francuskiego, rzuca się z okna na oczach swoich przerażonych uczniów. "

ocenił(a) film na 6
staszek909

Przepraszam, zasugerowałem się wpisem poprzednika. Filmu nie widziałem, a brzmiało to "poważnie". Obejrzę pewnie jeszcze w tym tygodniu w takim razie, bo jest dostępny na MUBI.

ocenił(a) film na 7
staszek909

Myślę, że powód był dwojaki. Jedno, że zrozumiał, iż koniec świata się zbliża i dwa ucząc trzeci rok tą grupę mógł po prostu nie wytrzymać psychicznie tego napięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones