PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195583}

Ostatnia audycja

A Prairie Home Companion
6,4 2 597
ocen
6,4 10 1 2597
7,2 4
oceny krytyków
Ostatnia audycja
powrót do forum filmu Ostatnia audycja

Obejrzałem i...

użytkownik usunięty

i nic. Nie porywa. Jak dla mnie to za dużo w tym filmie postawiono na oprawę muzyczną. Akcji praktycznie nie ma zaś otrzymujemy 90 minutowe show dla widzów którzy mają możliwość zajrzeć za kuluarami. Stawiam 6 na 10.

pospisyje sie dwoma rękami. Dla mnie był po prostu nudny.

ocenił(a) film na 3

Też uważam,że był nudny, nie posiadał jakiegokolwiek celu. Cały film prowadzi donikąd

olka2210

Mnie akurat ten film się podobał. Faktycznie, zaskakujących zwrotów akcji w scenariuszu brak. Lecz jest film dla ludzi oczekujących od kina czegoś więcej, a może po prostu czegoś innego, niż ciekawego scenariusza, napięcia, zwrotów akcji. Tutaj główną rolę gra warstwa metafizyczna filmu. Moim zdaniem, ten film musi wręcz współgrać z czyjąś duszą, wrażliwością. Człowiek wtedy się nie nudzi, bo po prostu przeżywa. Ja odczytałem ten film, jako film o śmierci. Mimo to klimat pozostaje niezwykle sentymentalno-zabawno-nostalgiczny. Ludzie się różnią, tak, jak różnią się ich poczucia humoru, a to obecne w filmie jest dla mnie fenomenalne. Dla mnie pozycja wręcz fascynująca i na pewno zobaczę kiedyś jeszcze raz. I naprawdę daleko mi do stwierdzenia, że film prowadzi donikąd. Olka2210, możesz powiedzieć, dlaczego tak sądzisz?

ocenił(a) film na 10

Jak chcesz akcji to pusc sobie "Godziny szczytu" albo "Taxi", a jak chcesz akcji i muzyki to pusc sobie "high school musical".

Dadan

Jesteś taki pewny, że trafiasz w ich gust?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones